Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Голова Ротмістрівської ОТГ розказав всю правду про свою зарплату

2019 08 17 OTG

 

Нещодавно ми публікували матеріал «Ротмістрівській ОТГ дорікнули за надто високі зарплати працівників апарату», де йшлося про робочу нараду за участю першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького. Тарас Висоцький наголосив, що у Ротмістрівській ОТГ надто роздутий штат працівників адміністрації і на оплату праці йде 70% бюджету ОТГ. Це досить серйозне звинувачення, адже по області середній показник витрат на апарати сільських рад складає 35%, а непомірні зарплати працівникам місцевого самоврядування можуть привести до соціального вибуху у селах.
Голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба ще тоді на нараді не міг змовчати і стверджував, що перший заступник має недостовірні дані про це ОТГ. Але порядок денний засідання був насиченим, питань багато, тож Володимиру Івановичу так і не надали слова.
Зараз Володимир Ховайба коментує ситуацію із зарплатами у Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді для сайту Сміла.ua:
- Інформація, озвучена першим заступником голови ОДА, на мою думку, не достовірна. Не можна сказати, що у нас роздутий штат. І де обласна влада взагалі взяла такі нормативи, скільки керівників повинно припадати на душу населення. Хто це встановлював? Звідки такі дані? У нас навпаки – нехватка штату, не вистачає спеціалістів, а роботи додається, бо збільшується кількість сільських рад. У нас не вистачає 10 осіб у штаті. Не вистачає спеціалістів із земельного відділу, архітектури, містобудування, соціального захисту, ЦНАП. У нас 5 бухгалтерів – але ж вони обслуговують також 4 села, 4 школи і 4 дитсадка і 4 будинку культури (загалом 162 працівники).
Перевищення по виплаті зарплат у нас немає. 50% тієї суми, що область вважає, вона йде нам на зарплату, насправді направлена на фінансування освіти. Колеги із Тернівської та Березняківської ОТГ ще не мають витрат на освіту, вони ще не зіткнулися з цими проблемами.
Як би нам важко не було – ми жодної школи не закрили. Фінансуємо навчальні заклади.
Ми дуже багато працюємо над наповненням бюджету ОТГ. У минулому році ми «затягли» в ОТГ аж 6 проектів на п’ять з лишком мільйонів гривень! У цьому році ми вже вибили із держави три проекти на суму три мільйони гривень. Ось нещодавно створили власне комунальне підприємство, мільйон шістсот тисяч держава нам дала на розвиток цього КП. ми купили трактор, 130 сміттєвих баків. Ми ремонтуємо вікна у школі, утеплюємо фасади. У мене душа болить за наше ОТГ, хочеться зробити для людей якомога більше.
Мені немає чого приховувати. У нас у штаті 32 працівники, середня зарплата 6-7 тисяч. Я не можу платити своїм працівникам, які мають по дві вищі освіти мінімалку. Люди, які багато працюють, мають отримувати більше. Особисто у мене зарплата 19 тисяч гривень. Але ж ніхто не рахує мої витрати і те що наприклад я використовую власний автомобіль як службовий (оскільки службового в ОТГ немає) і всі витрати на нього несу з своєї заробітної плати і бензин і інше.
Ми створили об’єднану громаду одні з найперших, самі все дізнавались і вивчали, ніхто нам нічого не підказував, не допомагав. За півтора року існування ОТГ багато чого вдалося зробити – освітлення, ремонт доріг, ремонт шкіл і дитсадків. Ще багато планів. У нас все нормально. Ненормально те, що державні чиновники не володіють інформацією, говорять те, чого не знають, і підбурюють народ.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

RYDUK MASLANA

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Саботаж: роботу виконкому заблоковано (відео)

27 лютого 2020, 16:20

2020 02 27 vukonkom 

Знову не зібралося засідання смілянського міського виконавчого комітету.


Цікаво
Родич Шевченка залишив історії унікальні світлини черкащан (фото)

26 лютого 2020, 18:32

2020 02 24 foto

Унікальні фотолистівки із зображеннями земляків Тараса Шевченка та місць, де народився й провів дитинство поет, залишив українцям художник і фотограф Григорій Петрович Шевченко.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний