Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Голова Ротмістрівської ОТГ розказав всю правду про свою зарплату

2019 08 17 OTG

 

Нещодавно ми публікували матеріал «Ротмістрівській ОТГ дорікнули за надто високі зарплати працівників апарату», де йшлося про робочу нараду за участю першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького. Тарас Висоцький наголосив, що у Ротмістрівській ОТГ надто роздутий штат працівників адміністрації і на оплату праці йде 70% бюджету ОТГ. Це досить серйозне звинувачення, адже по області середній показник витрат на апарати сільських рад складає 35%, а непомірні зарплати працівникам місцевого самоврядування можуть привести до соціального вибуху у селах.
Голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба ще тоді на нараді не міг змовчати і стверджував, що перший заступник має недостовірні дані про це ОТГ. Але порядок денний засідання був насиченим, питань багато, тож Володимиру Івановичу так і не надали слова.
Зараз Володимир Ховайба коментує ситуацію із зарплатами у Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді для сайту Сміла.ua:
- Інформація, озвучена першим заступником голови ОДА, на мою думку, не достовірна. Не можна сказати, що у нас роздутий штат. І де обласна влада взагалі взяла такі нормативи, скільки керівників повинно припадати на душу населення. Хто це встановлював? Звідки такі дані? У нас навпаки – нехватка штату, не вистачає спеціалістів, а роботи додається, бо збільшується кількість сільських рад. У нас не вистачає 10 осіб у штаті. Не вистачає спеціалістів із земельного відділу, архітектури, містобудування, соціального захисту, ЦНАП. У нас 5 бухгалтерів – але ж вони обслуговують також 4 села, 4 школи і 4 дитсадка і 4 будинку культури (загалом 162 працівники).
Перевищення по виплаті зарплат у нас немає. 50% тієї суми, що область вважає, вона йде нам на зарплату, насправді направлена на фінансування освіти. Колеги із Тернівської та Березняківської ОТГ ще не мають витрат на освіту, вони ще не зіткнулися з цими проблемами.
Як би нам важко не було – ми жодної школи не закрили. Фінансуємо навчальні заклади.
Ми дуже багато працюємо над наповненням бюджету ОТГ. У минулому році ми «затягли» в ОТГ аж 6 проектів на п’ять з лишком мільйонів гривень! У цьому році ми вже вибили із держави три проекти на суму три мільйони гривень. Ось нещодавно створили власне комунальне підприємство, мільйон шістсот тисяч держава нам дала на розвиток цього КП. ми купили трактор, 130 сміттєвих баків. Ми ремонтуємо вікна у школі, утеплюємо фасади. У мене душа болить за наше ОТГ, хочеться зробити для людей якомога більше.
Мені немає чого приховувати. У нас у штаті 32 працівники, середня зарплата 6-7 тисяч. Я не можу платити своїм працівникам, які мають по дві вищі освіти мінімалку. Люди, які багато працюють, мають отримувати більше. Особисто у мене зарплата 19 тисяч гривень. Але ж ніхто не рахує мої витрати і те що наприклад я використовую власний автомобіль як службовий (оскільки службового в ОТГ немає) і всі витрати на нього несу з своєї заробітної плати і бензин і інше.
Ми створили об’єднану громаду одні з найперших, самі все дізнавались і вивчали, ніхто нам нічого не підказував, не допомагав. За півтора року існування ОТГ багато чого вдалося зробити – освітлення, ремонт доріг, ремонт шкіл і дитсадків. Ще багато планів. У нас все нормально. Ненормально те, що державні чиновники не володіють інформацією, говорять те, чого не знають, і підбурюють народ.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про недоліки у роботі поліцейських

 

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Ташлику відзначили хліборобів за сумлінну працю

18 листопада 2019, 17:29

2019 11 18 nagoroda

У Ташлику вітали тамтешніх трудівників з Днем працівників сільського господарства.


Цікаво
Спогад про Олену Антонів, першу дружину В’ячеслава Чорновола

18 листопада 2019, 18:28

 2019 11 18 batku

17 листопада, день народження моєї мами Олени Антонів. Якби в 1986 році її життя трагічно не обірвалося, зараз вона б могла відзначити свої 82-ті уродини


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 18 aficha

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..