Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У колегіумі для навчання використовують хмарні технології

2019 08 20 texnikym

 

У сучасному світі неможливо уявити життя без інтернету. Соціальні мережі, новини, електронна пошта, он-лайн торгівля, банкінг та інше захопили наші комп’ютери, ноутбуки та телефони. Дуже важливо знайти в цьому користь. Тому в нашій школі №3-колегіумі вже давно використовуються на уроках широкі можливості всесвітньої мережі. Багато вчителів ведуть блоги, де розміщують різноманітні матеріали: домашні завдання, довідкові матеріали, корисні посилання тощо.
Хмарні технології на уроках інформатики – це практичне закріплення майже всього навчального матеріалу. Завдяки цьому ми маємо можливість виконувати групові проекти. Тепер для цього немає необхідності учням збиратися разом. Кожний виконує свою частину роботи в зручний для нього час, зберігаючи матеріали у спільній хмарі. Так, в 9 класі з використанням цих технологій був проведений веб-квест «Основи інформаційної безпеки».
Ще один спосіб використання хмар є онлайн-тестування учнів в режимі реального часу.
Ну і звісно, інтернет допомагає розширити горизонти. Саме завдяки цьому ми маємо змогу брати участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах: «Бобер», «I-Talent», «Весела наука» та інші.

 

2019 08 20 texnikym1


Пошук конкурсу, умов проведення, вибір теми проекту і власне робота над завданням настільки захоплюють, що наші учні із задоволенням беруть в них участь. Так, Дарина Руденко брала участь у конкурсах два роки поспіль. Як результат, Даша має Дипломи переможця всеукраїнських конкурсів «I-Talent» і «Весела наука». Останнім її здобуттям є одержання бронзової медалі конкурсу «Весела наука».
Сучасні фотографи не уявляють своєї роботи без комп’ютера. Так і наша Марина Чукіна вирішила поєднати захоплення фотографією з інформатикою. Результатом можна пишатися – бронзова медаль конкурсу «Весела наука».
Перші кроки у цьому робить і Анастасія Сербіна. Дівчинка дуже любить малювати, тому обрала створення творчих робіт з комп’ютерної графіки. Ці успіхи надихнули на творчість інших учнів школи.
Вірю, що наша команда творчих дітей, які мріють поєднати свої різноманітні захоплення з інформаційними технологіями в наступному навчальному році вагомо збільшиться.

 

Зінаїда Юцкевич, вчителька інформатики школи №3-колегіуму

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
З’ясовували, як у Смілі відремонтувати вуличні ліхтарі (відео)

15 листопада 2019, 12:22

2019 11 15 svitlo

На засіданні виконкому порушили питання про освітлення у місті. Наприклад, на вул.В.Симоненка працює всього один ліхтар.


Цікаво
"Le Маршрутка" з Лесею Нікітюк побувала на Черкащині

14 листопада 2019, 18:21

2019 11 11 marsrytka

Перше найсмішніше та водночас найзворушливіше тревел шоу про Україну та українців "Le Маршрутка" з Лесею Нікітюк.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»