Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Сергій Рудик: «Мета судової тяганини моїми опонентами мені незрозуміла»

2019 08 15 ryduk

 

Днями у соцмережах поширили рішення касаційного адміністративного суду, згідно з яким нібито мають скасувати протокол ЦВК про результати виборів в окрузі №198.

 

2019 08 14 rechena1

 

2019 08 14 rechena2


Тож чи доведеться переможцю по округу Сергію Рудику знову боротися за перемогу?
З таким запитанням до нього звернувся «Прочерк».
«Наскільки я знаю, в один і той же день Верховний суд виніс два взаємовиключні рішення. Одне рішення про те, що ЦВК діяла правомірно. А тепер ось про необхідність скасування рішення ЦВК. Розумієте, такий собі Юрій Кармазін дає в пресу не фінальні рішення, а проміжні, і, користуючись правовим невіглаством більшості, пускає сенсацію. Коли апеляція скасовує те чи інше рішення, він мовчить, і так до наступного разу. Тож мені видали посвідчення нардепа, а тепер починається черговий етап судових перипетій. І це поширене в мережі рішення – теж проміжне. Тепер чекаємо апеляційне рішення. Розумієте, якби я сам не брав участь в процесі, то теж плутався б», – зазначає Сергій Рудик.
Натомість тепер, каже, що готовий зі своїм досвідом, здобутим на практиці, вступати на третій курс юридичного факультету і отримувати чергову вищу освіту.
«Виходить та сторона, як це називається, зловживає правом. Вони оскаржують будь-який крок, щоб затягти процес. Мету опонентів мені важко зрозуміти. Будь-який перерахунок голосів нічого не дає. Ми це вже побачили. Адже кількість голосів виходить та сама. Навіщо тоді вони це роблять? Це не оскарження моєї перемоги, а оскарження дій окружної, а тепер вже і центральної виборчої комісії. А мені постійно треба тримати руку на пульсі судових подій замість того, щоб займатися проблемами округу. Можливо, мене таким чином намагаються загнати в якусь фракцію чи зробити більш лояльним до якогось питання? Поки не розумію…», – зауважує Сергій Рудик.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про недоліки у роботі поліцейських

 

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Ташлику відзначили хліборобів за сумлінну працю

18 листопада 2019, 17:29

2019 11 18 nagoroda

У Ташлику вітали тамтешніх трудівників з Днем працівників сільського господарства.


Цікаво
Спогад про Олену Антонів, першу дружину В’ячеслава Чорновола

18 листопада 2019, 18:28

 2019 11 18 batku

17 листопада, день народження моєї мами Олени Антонів. Якби в 1986 році її життя трагічно не обірвалося, зараз вона б могла відзначити свої 82-ті уродини


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 18 aficha

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..