Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

09 липня 2020, 08:07

 

CENTR

 

Місцева прокуратура спрямувала до суду 279 справ

2019 08 06 prokyratyra

 

Протягом першого півріччя Смілянська місцева прокуратура направила на розгляд судів 279 обвинувальних актів, з яких 24 – за фактами злочинів у бюджетній та земельній сферах, а також пов’язаних з корупцією, ще 12 – за фактами вчинення злочинів у бюджетній сфері.
Як повідомляють у місцевій прокуратурі, судом розглядаються кримінальні провадження відносно посадовців Смілянської міської ради та сільських голів, які під час державних закупівель здійснили розтрату понад 500 тисяч бюджетних гривень.
За привласнення бюджетних коштів на суму близько 700 тисяч гривень повідомлено про підозру підприємцям та керівникам господарських товариств
До суду скеровано і 7 обвинувальних актів за корупційні правопорушення. Серед підозрюваних – начальник відділу виконавчої служби, колишній сільський голова, керівники підрозділів станції імені Тараса Шевченка та інститут землеробства, головний інспектор міської ради, керівник приватного підприємства.
Крім цього, повідомлено про підозру арбітражному керуючому з ліквідації майна смілянського приладобудівного заводу «Райдуга». Він незаконно продав міське майно, спричинивши громаді 2 мільйони збитків.
Закінчено розслідуванням та направлено до суду 5 обвинувальних актів за фактом вчинення злочинів у сфері земельних відносин. Серед підозрюваних - депутат місцевої ради.
Повідомлено про підозру і керівнику одного з сільськогосподарських підприємств, внаслідок недбалості якого допущено розорення земель історико-культурного фонду, чим заподіяно природі збитків на суму понад 30 мільйонів гривень.
Також прокуратура забезпечує процесуальне керівництво за фактом зловживань посадовців управління ЖКГ міськради та підрядника під час капремонту переливної греблі Смілянського водосховища на річці Тясмин. Тут розтрата бюджетних коштів –декілька мільйонів гривень.
Загалом до адміністративної відповідальності за корупцію притягнуто 16 депутатів та посадовців.
До обласного управління захисту економіки національної поліції скеровано 70 матеріалів про правопорушення, направлено до суду два обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за фактами порушень під час декларування доходів.
За позовами місцевої прокуратури судами відкрито провадження на суму майже 130 мільйонів гривень, з них переважна більшість у сфері земельних відносин та бюджету.
Задоволено 30 позовів на суму понад 27 мільйонів гривень, реально виконано рішень судів на суму понад 24,5 мільйони, повернуто 132 га земель.
Прокурорами підтримано державне обвинувачення у 163 кримінальних провадженнях з винесенням обвинувальних вироків, розглянуто понад 200 звернень громадян та юридичних осіб.
Виявлено 19 злочинів, прихованих співробітниками Смілянського відділу поліції. Наразі 4 з них, завдяки місцевй прокуратурі, направлені до суду. Скасовано 40 незаконних постанов слідчих поліції про закриття кримінальних проваджень, надано майже 500 вказівок слідчим.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Смілянські депутати пишуть заяви один на одного у правоохоронні органи

09 липня 2020, 16:15

2020 07 10 prumak

Перед міськими депутатами виступив колега-депутат, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування і депутатської діяльності Володимир Примак та проінформував про рішення депутатської комісії щодо законності сесії, яку провела депутатська більшість.


Цікаво
Мати Гоголя була далекою родичкою гетьмана Мазепи

08 липня 2020, 18:36

 2020 07 06 mazepa1

Марія Іванівна, мати Гоголя, народилася 1791 року в козацькому селі Яреськи в старшинській родині Косяровських.


Афіша
У суботу відбудеться Kamianka Music Fest

09 липня 2020, 09:23

2020 07 09 fest

Уже третій рік поспіль у Кам’янці організовують культурологічний фестиваль просто неба Kamianka Music Fest, на який запрошують і смілян.