Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У цьому році міськрайонний центр зайнятості працевлаштував 579 безробітних

2019 08 06 center

 

Анна Нечипоренко недавно одержала диплом медичної сестри.
«Я хотіла якомога швидше працевлаштуватися, отож звернулася до Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Там мені розповіли, якими послугами можу скористатися та повідомили про джерела самостійного пошуку роботи. Так я найшла собі роботу в лікарні імені Софії Бобринської», – розповідає Анна.
«Одне з пріорітетних наших завдань – це допомога випускникам навчальних закладів у пошуку роботи. За результатами профілювання Анна мала високу мотивацію. Згідно анкетування, їй потрібно було лише ознайомитися з джерелами пошуку роботи. Дівчина дуже швидко орієнтується та одразу використовує на практиці отримані знання», – додає Любов Пастушенко, кар’єрна радниця Анни.
До речі, такі радники визначають характеристики безробітного, його мотивацію, уміння та навички і разом розробляють індивідуальний план працевлаштування, який пришвидшує повернення конкретного спеціаліста на ринок праці.
За словами Тетяни Сумської, директорки міськрайонного центру зайнятості, існує міф, що служба зайнятості повинна працевлаштовувати безробітних. Насправді, за Законом примушування до праці у будь-якій формі забороняється. Тож фахівці служби зайнятості сприяють працевлаштуванню тих, хто сам цього бажає – надають інформацію про вакансії, навчають самопрезентації та підготовці резюме, направляють на перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних у закладах освіти, допомагають у започаткуванні власної справи, пропонують взяти участь у оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Всі ці дії допомагають людині самовизначитися із зайнятістю.
Загалом у цьому році у міськрайонному центрі зайнятості зареєстровано 1119 безробітних, 579 з них – працевлаштовано.
Ангеліна Хоменко, фахівчиня міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Обіцяють підняти зарплату молодим педагогам, працівникам ПТУ та дошкільних закладів

23 жовтня 2019, 15:26

2019 10 23 pedagog

Нерівність в оплаті праці створює напругу в педагогічних колективах, бо досі існує радянська система матеріального винагородження за роботу в галузі освіти, коли високу зарплату й різні надбавки отримують ті, хто має великий стаж.


Цікаво
"Квартал 95" і хор імені Григорія Вірьовки вляпалися у скандал

22 жовтня 2019, 18:32

2019 10 22 kvartal

Скандальний номер "Кварталу 95", у якому коміки із пародією на пісню "Горіла сосна" висміюють підпал будинку ексочільниці НБУ Валерії Гонтаревої


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.