Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

З 1 по 7 серпня проводиться Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування

2019 08 01 godyvana

 

Природне грудне вигодовування - єдиний спосіб годування дитини, що приносить лише користь здоров’ю дитини. Грудне молоко - ідеальна їжа для немовлят. Воно задовольняє всі особливості травлення й обміну речовин кожного новонародженого. Білковий, жировий, вуглеводний компоненти жіночого молока, вітаміни, мінеральні речовини - відповідають потребам дитини, а деякі речовини, що входять до складу молока - унікальні. Ці речовини є необхідними для розвитку і формування центральної нервової системи, фоторецепторів сітківки ока та інших.
- Грудне молоко містить цілу низку специфічних і неспецифічних антиінфекційних факторів, які сприяють формуванню власної повноцінної системи імунітету. Велику роль відіграє грудне молоко в профілактиці харчової алергії, - розповідає лікар кабінету формування здорового способу життя міської поліклініки Раїса Маркова.
Вигодовування малюка молоком матері відіграє важливу роль у процесах розвитку психоемоційних взаємовідносин між матір’ю і дитиною. Між ними встановлюється особлива близькість, яка зберігається на довгі роки.
Доведено, що ризик розвитку в майбутньому ожиріння, атеросклерозу, цукрового діабету, хронічних захворювань органів травлення, а також с стоматологічних порушень значно нижчий, ніж у дітей, які годувались штучними сумішами.
Отже, для повноцінного розвитку дитини грудне вигодовування має надзвичайно велике значення: це контакт з мамою, звичні запахи і смаки, тілесний комфорт, задоволення рефлексу смоктання, почуття безпеки, джерело їжі і життя, налагодження всіх функцій організму, становлення і розвиток імунної системи, нервової та ендокринної систем. При відсутності грудного вигодовування неможливо виростити дитину, гармонійну у всіх відношеннях.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 Якій політичній силі ви довіряєте?

Ваш голос зараховується лише один раз

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.