Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Влада обіцяє добудувати корпус кардіоцентру

2019 07 30 center

 

В обласному кардіоцентрі вкрай потребують нових площ. Тож ще два роки тому тут взялися відбудовувати старий одноповерховий корпус, який дістався медичному закладу від санаторію «Сосновий бір». Туди планують перевести інженерний відділ, бухгалтерію, архів, відділ для обладнання, загалом це до 30 працівників, які нині тісняться у тому ж корпусі, де лікуються пацієнти.
Як повідомляють в обласній адміністрації, днями т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький побував на об’єкті і поцікавився, як просуваються ремонтні роботи.
«Ми єдиний заклад, який не має додаткових корпусів, – розповіла очільнику області головний лікар кардіоцентру Черкащини Світлана Журба. – Коли минулоріч відкрили агіографічну операційну, а це площа більше 100 квадратних метрів, то ухвалили рішення пожертвувати робочими місцями персоналу, який не працює з пацієнтами».
Зрозуміло, наголошує Світлана Василівна, що питання їхнього розміщення для кардіоцентру особливо актуальне. Тож наприкінці 2017 року й розпочали роботи з відбудови приміщення, яке дісталося від «Соснового бору».
Наразі, каже головний лікар, будівельна готовність об’єкту становить 49 %. Тут уже провели чимало відновлювальних робіт, оскільки будівля була у незадовільному стані і з десяток років не використовувалася. Сюди інвестували 6,3 млн грн. З них 54 % суми спрямували з обласного бюджету, а 46 % – з міського.
Після всього побаченого т.в.о. голови черкаської ОДА Тарас Висоцький заявив, що є нагальна потреба в доопрацюванні і коригуванні проекту відбудови одноповерхового корпусу обласного кардіоцентру. Адже попереду внутрішнє опорядження, комунікаційні роботи, облаштування опалення, благоустрій території, придбання обладнання.
«Загалом, за попередніми підрахунками, мінімум маємо віднайти ще 6-8 млн грн. Будемо розглядати усі варіанти джерел фінансування цього об’єкту. Коригуючи проект, враховуватимемо усі побажання, аби якісно завершити його», – пообіцяв лікарям обласного кардіоцентру Тарас Висоцький.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір