Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

173 смілян працюють на сезонних роботах

2019 07 26 sezonirotu

 

Надія Артеменко користується послугами Смілянського міськрайонного центру зайнятості з 2005 року. Жінка за фахом касир, свого часу закінчила Черкаське професійно-кулінарне училище.
«В дитинстві мріяла бути стюардесою. Але реально оцінювала стан ринку: у нашій місцевості це була не затребувана професія. Тож захотіла стати поваром. Знайомі порадили задуматися над тим, що мені більше подобається: готувати їжу чи її продавати? І я вирішила: хочу продавати. Мені подобається рахувати, вести облік», – пригадує Надія Артеменко.
Як розповідає Лариса Сокуренко, кар’єрна радниця пані Надії, жінка щороку влаштовується на сезонні роботи за сприяння центру зайнятості.
Але в цьому році, уточнює, формат співпраці дещо змінився.
«Ми проводимо профілювання – визначаємо рівень мотивації та реальні можливості повернення безробітних на ринок праці. За результатами анкетування я знала, що саме нам потрібно зробити, щоб сприяти якомога скорішому працевлаштуванню. Це було важливо, адже пані Надія з числа соціально уразливих верств населення, яким до пенсії залишилось 10 і менше років», – пояснює кар’єрна радниця Лариса Сокуренко.
Тож Надія Артеменко зараз працює оператором лінії у виробництві харчової продукції.
«На цьому підприємстві працюю сезонно близько десяти років поспіль. І задоволена, що і цього року мене сюди працевлаштували. Я тут звикла. А ще веду облік продукції – виконую ту роботу, яка мені подобається. Але я все ще шукаю стабільну роботу», – зізнається пані Надія.
Загалом, як зазначає Любов Пастушенко, начальниця відділу організації працевлаштування населення, з початку року іськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 117 людей на роботи сезонного характеру.

 

Ангеліна Хоменко, фахівець міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір