Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У 198 окрузі досі не можуть оголосити переможця виборів

2019 07 24 OVK

 

Після оголошення ЦВК про те, що у 198 окрузі найбільше голосів набрав Сергій Рудик, ОВК цього округу досі не оголосила переможця.
Таку затримку сам Рудик пов’язує із позицією окружної виборчої комісії, яка, на його думку, «підсуджує» його опонентці – кандидатці від «Слуги народу» Наталії Д’яченко, яка за кількістю набраних голосів посіла друге місце, повідомляє «Прочерк».
За словами Сергія Рудика, наразі ситуація подібна до тієї, що була у 2014 році, коли він змагався з Віктором Тимошенком.
«Тепер Тимошенко стоїть за спиною Наталії Д’яченко. Нічого не змінилося, просто зрозуміло, що він зараз балотуватися не може, оскільки не відповідає задекларованим «Зе!командою» принципам відбору кандидатів», – каже Сергій Рудик.
На його думку, опоненти намагаються відтягнути час офіційного проголошення переможця і через це висувають різноманітні претензії до результатів виборів.
«У 2014 році моя перевага була близько 500 голосів, зараз – 1015 голосів. Тоді ставка робилася на те, щоб провести перерахунок і під час перерахунку пошкодити дільничні протоколи, звернути увагу на пошкоджені документи і заявити, що тепер неможливо встановити результати виборів та визнати їх недійсними. Думаю, зараз намагаються запустити ту саму схему», – вважає пан Рудик.
Він каже, що наразі команда Д’яченко і деякі інші оскаржують через суд результати голосування на близько 80 дільницях.
«Який сенс вимагати перерахунку голосів тим кандидатам, які набрали явно мало голосів?» – запитує Сергій Рудик. Він робить висновок, що всі вони є членами єдиної команди, яка підтримує Наталію Д’яченко.
«Це ціла індустрія. Технічні кандидати в Україні заробляють, зокрема, на тому, що штампують скарги, просячи кошти у сторони, яка зацікавлена у перерахунку голосів. Паралельно вони намагаються пропонувати стороні, яка зацікавлена у збереженні результату, зняти ці свої скарги, – описує Сергій Рудик способи заробляння на виборах, які існують в Україні. – Інший спосіб заробляння: реєструють фейкові партії, які не існують у природі й ніколи не беруть участі у виборах, але заводять своїх представників у виборчі комісії, навіть на керівні посади, з тим, щоб потім надавати кандидатам різноманітні послуги».
Учора окружна виборча комісія відхилила всі скарги Наталії Д’яченко через їхню бездоказовість. Тепер комісія очікує рішень судів за позовами кандидатів, що програли, про перерахунок голосів. На думку Рудика, цього робити закон не вимагає – окружна виборча комісія має відразу після завершення підрахунку голосів оформити свою документацію і везти її в ЦВК.
Водночас Наталя Дяченко заявила «Антені», що зверталася до ОВК, тому що є розбіжності із протоколами результатів голосування, які має ОВК і її команда. І не вважає свої дії протиправними. Тож подала позов до суду, сподіваючись на справедливе рішення і можливість упевнитися правильно чи ні були пораховані голоси.
«Я не одна. Є й інші кандидати, у протоколах яких також є розбіжності у цифрах. Повинно все бути прозоро і без сумнівів», – заявляє Наталія Дяченко.
Як повідомляє Громадянська мережа «Опора», сьогодні о 17.00 Черкаський окружний адміністративний суд розгляне позов кандидатки в народні депутати Наталії Д’яченко до ОВК №198, яка є кандидаткою від партії «Слуга народу» і вимагає перерахунку голосів на 80 дільницях в межах 198 округу.
Сама кандидатка в коментарі ОПОРІ говорить про 76 дільниць. "Тому що дуже багато порушень, дуже багато невизначених взагалі цифр, і протоколи писалися з коліна" - говорила раніше вона.
Наразі різниця між лідерами перегонів на мажоритарному окрузі 198 - 1015 голосів. ОВК, згідно з даними сайту ЦВК, вже опрацювала 100% протоколів ДВК по одномантаному окрузі.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

17 серпня 2019, 14:03

2019 08 12 skola

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато іншого.


Цікаво
В Австралії випав сніг: кенгуру збентежені (відео)

16 серпня 2019, 18:27

2019 08 15 avstralia

В Австралії посеред серпня випав сніг. Опади супроводжуються сильним вітром.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір