Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

У 198 окрузі досі не можуть оголосити переможця виборів

2019 07 24 OVK

 

Після оголошення ЦВК про те, що у 198 окрузі найбільше голосів набрав Сергій Рудик, ОВК цього округу досі не оголосила переможця.
Таку затримку сам Рудик пов’язує із позицією окружної виборчої комісії, яка, на його думку, «підсуджує» його опонентці – кандидатці від «Слуги народу» Наталії Д’яченко, яка за кількістю набраних голосів посіла друге місце, повідомляє «Прочерк».
За словами Сергія Рудика, наразі ситуація подібна до тієї, що була у 2014 році, коли він змагався з Віктором Тимошенком.
«Тепер Тимошенко стоїть за спиною Наталії Д’яченко. Нічого не змінилося, просто зрозуміло, що він зараз балотуватися не може, оскільки не відповідає задекларованим «Зе!командою» принципам відбору кандидатів», – каже Сергій Рудик.
На його думку, опоненти намагаються відтягнути час офіційного проголошення переможця і через це висувають різноманітні претензії до результатів виборів.
«У 2014 році моя перевага була близько 500 голосів, зараз – 1015 голосів. Тоді ставка робилася на те, щоб провести перерахунок і під час перерахунку пошкодити дільничні протоколи, звернути увагу на пошкоджені документи і заявити, що тепер неможливо встановити результати виборів та визнати їх недійсними. Думаю, зараз намагаються запустити ту саму схему», – вважає пан Рудик.
Він каже, що наразі команда Д’яченко і деякі інші оскаржують через суд результати голосування на близько 80 дільницях.
«Який сенс вимагати перерахунку голосів тим кандидатам, які набрали явно мало голосів?» – запитує Сергій Рудик. Він робить висновок, що всі вони є членами єдиної команди, яка підтримує Наталію Д’яченко.
«Це ціла індустрія. Технічні кандидати в Україні заробляють, зокрема, на тому, що штампують скарги, просячи кошти у сторони, яка зацікавлена у перерахунку голосів. Паралельно вони намагаються пропонувати стороні, яка зацікавлена у збереженні результату, зняти ці свої скарги, – описує Сергій Рудик способи заробляння на виборах, які існують в Україні. – Інший спосіб заробляння: реєструють фейкові партії, які не існують у природі й ніколи не беруть участі у виборах, але заводять своїх представників у виборчі комісії, навіть на керівні посади, з тим, щоб потім надавати кандидатам різноманітні послуги».
Учора окружна виборча комісія відхилила всі скарги Наталії Д’яченко через їхню бездоказовість. Тепер комісія очікує рішень судів за позовами кандидатів, що програли, про перерахунок голосів. На думку Рудика, цього робити закон не вимагає – окружна виборча комісія має відразу після завершення підрахунку голосів оформити свою документацію і везти її в ЦВК.
Водночас Наталя Дяченко заявила «Антені», що зверталася до ОВК, тому що є розбіжності із протоколами результатів голосування, які має ОВК і її команда. І не вважає свої дії протиправними. Тож подала позов до суду, сподіваючись на справедливе рішення і можливість упевнитися правильно чи ні були пораховані голоси.
«Я не одна. Є й інші кандидати, у протоколах яких також є розбіжності у цифрах. Повинно все бути прозоро і без сумнівів», – заявляє Наталія Дяченко.
Як повідомляє Громадянська мережа «Опора», сьогодні о 17.00 Черкаський окружний адміністративний суд розгляне позов кандидатки в народні депутати Наталії Д’яченко до ОВК №198, яка є кандидаткою від партії «Слуга народу» і вимагає перерахунку голосів на 80 дільницях в межах 198 округу.
Сама кандидатка в коментарі ОПОРІ говорить про 76 дільниць. "Тому що дуже багато порушень, дуже багато невизначених взагалі цифр, і протоколи писалися з коліна" - говорила раніше вона.
Наразі різниця між лідерами перегонів на мажоритарному окрузі 198 - 1015 голосів. ОВК, згідно з даними сайту ЦВК, вже опрацювала 100% протоколів ДВК по одномантаному окрузі.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 Якій політичній силі ви довіряєте?

Ваш голос зараховується лише один раз

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.