Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

"Запаліть 2 свічки": озвучений простий ритуал на затемнення 2 липня

2019 07 03 zatemnena

 

Сьогодні, 2 липня, о 22:24 за київським часом очікується повне сонячне затемнення, яке можна буде спостерігати перед заходом сонця в Чилі та Аргентині.
Незважаючи на те, що українці не побачать цього природнього явища, деякі з них зможуть відчути його вплив на психоемоційний стан.
Про це повідомляє «OBOZREVATEL».
За словами лікаря-експерта Віктора Литвиненка, сонячне затемнення не сильно позначається на фізичному самопочутті, проте може зачепити психологічну сферу.
У людини може спостерігатися неусвідомлене почуття тривоги, викликане незвичним середовищем. Така збуджуюча дія затемнення пов'язана з періодичною втратою сонячної активності, що доводить нашу залежність від небесного світила.
За порадою лікаря, впоратися з негативними відчуттями допоможе інформованість і захопленість цим явищем, що відверне від тривожних думок. Одним із способів уникнути поганого самопочуття є контрастний душ і невисока фізична активність.
Це сонячне затемнення згідно з класифікацією циклу Саросу відноситься до класу 3N. Ця серія молодіжна, вона привносить занепокоєння, гарячність, юнацький максималізм.
У момент затемнення краще не пити, не відчувати сильних емоцій – ані негативних, ані позитивних. Навіть позитивна емоція – це все одно емоція, яка дає прилив адреналіну, це не норма. Норма – це гармонія і врівноваженість. Найкраще перебувати в стані спокою, в розслабленому стані, із заспокійливим чайком.
А найголовніше, що сонячне затемнення 2 липня можна використовувати для "програмування" щастя і удачі в своєму житті. Тож поблизу піку затемнення, який випадає на 22:24 за київським часом, можна взяти 2 жовті свічки, поставити між ними склянку води. За кілька хвилин до піку затемнення потрібно сісти в медитацію обличчям на схід. Бажано в зручному вільному одязі, не синтетичному. Необхідно уявити ту одну-єдину ситуацію, яку ви хотіли б бачити реалізованою в своєму житті.
Також можна зобразити свою мрію на папері, і тим самим наблизити її втілення. Єдине, на що зверніть увагу: коли ви малюєте себе, ногами ви повинні стояти на землі, а не витати в повітрі. У вас повинна бути опора.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір