Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Ольга Гірш перевчилася з діловода на манікюрницю і успішно працює за новим фахом

2019 06 25 manikyr

 

Прикладом того, що ніколи не пізно розпочинати все спочатку може стати успішна історія жительки Сміли Ольги Гірш, яка, завдяки центру зайнятості, перевчилася з діловода на манікюрницю і працює за новим фахом п’ятий рік.
Після закінчення школи Ольга навчалася у коледжі. Здобула спеціальність діловода, секретаря-референта. Але тривалий час не могла знайти роботу за спеціальністю у рідному місті.
«І тоді я вирішила: потрібно щось змінювати. Тож звернулася до центру зайнятості. Там запропонували навчання у центрі підготовки та перепідготовки кадрів. Це були робітничі спеціальності», – пригадує пані Ольга.
Вона каже, що рішення стати манікюрницею було виваженим та практичним. Бо, пояснює, традиційно у нашому місті одна майстриня навчає іншу за кошти.
«А я мала можливість вчитися у дипломованих фахівців абсолютно безкоштовно. Досі серед моїх клієнток трапляються ті, які приходять переробляти манікюр після майстринь-самоучок», – зазначає Ольга Гріш.
І додає, під час занять було дуже багато практичних занять.
«Нас навчали професіонали, вони давали поради з медицини, права, реклами. Також нас консультували дизайнери, успішні власники бьюті-бізнесу» – веде далі пані Ольга.
Таке навчання, яке пройшла Ольга Гірш, центри зайнятості проводять за попередньою домовленістю з роботодавцями. А це значить, що після отримання диплому Ольга мала і гарантовану роботу.
«Фахівці центру зайнятості познайомили мене з Юрієм Мусієнком. Чотири роки я пропрацювала у його салонах краси. Потім пішла у декретну відпустку», – наголошує пані Ольга.
Нині вона виховує донечку Настуню та працює самостійно. Каже, постійно слідкує за новинками у сфері краси та здоров’я. Прагне, щоб кожна її клієнтка мала не тільки гарний манікюр, але й почувалася від того красунею.
"Загалом початку року 155 смілян отримали новий робітничий фах. Перелік професій, за якими центр зайнятості проводить навчання, - дуже широкий. Тож радимо звертатися до консультантів центру зайнятості. Ми допоможемо пройти профорієнтаційне тестування та обрати своє покликання", – підсумовує Інна Дмитренко, заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

 

Ангеліна Хоменко, фахівець міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір