Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На виконкомі сперечались щодо фінансових планів смілянських комунальних підприємств

2019 06 18 plan

 

На черговому засіданні виконкому начальник управління економіки Олександр Плакса проінформував про те, що всі комунальні підприємства міста мають подати свої фінансово-виробничі плани на 2020 рік на затвердження міськвиконкомом до 1 червня 2019 року. Тож на засіданні затверджували ці плани для КП «Світоч» і КП «Архітектурно-проектне бюро».
До роботи саме цих комунальних підприємств претензій не було, вони спланували приріст прибутку, збільшення заробітної плати згідно чинного законодавства, збільшення кількості робочих місць на одну посаду у кожному КП.
Але між членами виконкому та заступником міського голови і начальником управління економіки розгорілась дискусія з приводу самих принципів формування фінансово-економічних планів комунальних підприємств.
Олег Трушкевич наполягав на тому, що який смисл приймати фінансовий план смілянських КП, якщо вони не виконують його, не звітують, а начальники відділів – не нагадують про це директорам комунальних підприємств. І тоді під кінець року з’ясовується, що деякі комунальні підприємства Сміли «на заробляли» збитків по 20 мільйонів. Керівники таких КП мають бути покарані. Їхні дії треба постійно контролювати.
Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко доводив, що фінансовий план – це основний документ КП, це кошторис підприємства, без якого не можливо працювати.
Член виконкому Наталія Матусевич намагалась розібратись у колізії: чому фінансовий план ухвалює виконком, а підприємство за нього звітує не перед виконкомом, а перед балансовою комісією. Чому КП не звітують про свою роботу? Як можна ухвалювати новий план, не отримавши звіт про виконання попереднього плану? Як взагалі складаються фінансові плани підприємств? Чи думають керівники про розвиток і прибуток для всього міста?
Загалом складалося враження, що члени виконкому хочуть навести порядок в управлінні і фінансово-господарській діяльності комунальних підприємств Сміли. Але чиновники намагаються залишити все, як є, щоб працювати по старій накатаній зручній для них системі. Тому Наталія Матусевич отримала зауваження, що задає надто багато питань і затягує засідання.
От не любить влада тих, хто намагається розібратись у проблемі і ставить різні запитання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Від засухи найбільше постраждав наш район

21 жовтня 2019, 17:24

2019 10 21 pogodaЦього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи


Цікаво
22 жовтня можна буде побачити зорепад Оріоніди

21 жовтня 2019, 18:28

2019 10 18 zorepad

Зовсім скоро, в ніч на вівторок 22 жовтня, пройде зорепад Оріоніди.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.