Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

На виконкомі сперечались щодо фінансових планів смілянських комунальних підприємств

2019 06 18 plan

 

На черговому засіданні виконкому начальник управління економіки Олександр Плакса проінформував про те, що всі комунальні підприємства міста мають подати свої фінансово-виробничі плани на 2020 рік на затвердження міськвиконкомом до 1 червня 2019 року. Тож на засіданні затверджували ці плани для КП «Світоч» і КП «Архітектурно-проектне бюро».
До роботи саме цих комунальних підприємств претензій не було, вони спланували приріст прибутку, збільшення заробітної плати згідно чинного законодавства, збільшення кількості робочих місць на одну посаду у кожному КП.
Але між членами виконкому та заступником міського голови і начальником управління економіки розгорілась дискусія з приводу самих принципів формування фінансово-економічних планів комунальних підприємств.
Олег Трушкевич наполягав на тому, що який смисл приймати фінансовий план смілянських КП, якщо вони не виконують його, не звітують, а начальники відділів – не нагадують про це директорам комунальних підприємств. І тоді під кінець року з’ясовується, що деякі комунальні підприємства Сміли «на заробляли» збитків по 20 мільйонів. Керівники таких КП мають бути покарані. Їхні дії треба постійно контролювати.
Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко доводив, що фінансовий план – це основний документ КП, це кошторис підприємства, без якого не можливо працювати.
Член виконкому Наталія Матусевич намагалась розібратись у колізії: чому фінансовий план ухвалює виконком, а підприємство за нього звітує не перед виконкомом, а перед балансовою комісією. Чому КП не звітують про свою роботу? Як можна ухвалювати новий план, не отримавши звіт про виконання попереднього плану? Як взагалі складаються фінансові плани підприємств? Чи думають керівники про розвиток і прибуток для всього міста?
Загалом складалося враження, що члени виконкому хочуть навести порядок в управлінні і фінансово-господарській діяльності комунальних підприємств Сміли. Але чиновники намагаються залишити все, як є, щоб працювати по старій накатаній зручній для них системі. Тому Наталія Матусевич отримала зауваження, що задає надто багато питань і затягує засідання.
От не любить влада тих, хто намагається розібратись у проблемі і ставить різні запитання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір