Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

29-01-2020
Сьогодні у Смілу приїхав голова Черкаської ОДА з робочим візитом (НАЖИВО)

29 січня о 9.00 у Будинку рад розпочалась нарада за участі голови Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара та очільників міста і району.

Читати далі...

На виконкомі сперечались щодо фінансових планів смілянських комунальних підприємств

2019 06 18 plan

 

На черговому засіданні виконкому начальник управління економіки Олександр Плакса проінформував про те, що всі комунальні підприємства міста мають подати свої фінансово-виробничі плани на 2020 рік на затвердження міськвиконкомом до 1 червня 2019 року. Тож на засіданні затверджували ці плани для КП «Світоч» і КП «Архітектурно-проектне бюро».
До роботи саме цих комунальних підприємств претензій не було, вони спланували приріст прибутку, збільшення заробітної плати згідно чинного законодавства, збільшення кількості робочих місць на одну посаду у кожному КП.
Але між членами виконкому та заступником міського голови і начальником управління економіки розгорілась дискусія з приводу самих принципів формування фінансово-економічних планів комунальних підприємств.
Олег Трушкевич наполягав на тому, що який смисл приймати фінансовий план смілянських КП, якщо вони не виконують його, не звітують, а начальники відділів – не нагадують про це директорам комунальних підприємств. І тоді під кінець року з’ясовується, що деякі комунальні підприємства Сміли «на заробляли» збитків по 20 мільйонів. Керівники таких КП мають бути покарані. Їхні дії треба постійно контролювати.
Перший заступник міського голови Олексій Гончаренко доводив, що фінансовий план – це основний документ КП, це кошторис підприємства, без якого не можливо працювати.
Член виконкому Наталія Матусевич намагалась розібратись у колізії: чому фінансовий план ухвалює виконком, а підприємство за нього звітує не перед виконкомом, а перед балансовою комісією. Чому КП не звітують про свою роботу? Як можна ухвалювати новий план, не отримавши звіт про виконання попереднього плану? Як взагалі складаються фінансові плани підприємств? Чи думають керівники про розвиток і прибуток для всього міста?
Загалом складалося враження, що члени виконкому хочуть навести порядок в управлінні і фінансово-господарській діяльності комунальних підприємств Сміли. Але чиновники намагаються залишити все, як є, щоб працювати по старій накатаній зручній для них системі. Тому Наталія Матусевич отримала зауваження, що задає надто багато питань і затягує засідання.
От не любить влада тих, хто намагається розібратись у проблемі і ставить різні запитання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
До села Ротмістрівка грейдерують дорогу (ФОТОФАКТ)

29 січня 2020, 10:31

2020 01 28 greiderТривають ремонтні роботи дороги Золотоноша - Черкаси – Сміла – Умань.


Цікаво
27 січня народився Павло Чубинський, автор Гімну України

28 січня 2020, 18:23

2020 01 28 pavlo

27 січня 1839 року народився Павло Платонович Чубинський — автор слів Гімну України.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.