Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Профспілкові лідери говорили про попередження виробничого травматизму

2019 06 16 profspilka

 

Відбулося засідання Президії Федерації профспілок області. Головне питання порядку денного – про виклики профспілковому руху та завдання в сучасних умовах.
Як повідомляють в обласній федерації профспілок, враховуючи важливість питання на захід були запрошені голови первинних профспілкових організацій великих підприємств, установ і організацій області, соціальні партнери.
У своїй доповіді голова обласної федерації профспілок Петро Шевченко критично оцінив стан виконання рішення постанови Ради ФПУ щодо активізації дій профспілок, посилення захисної функції працівників, структурних змін галузевих профспілок.
На прикладі стану соціально-трудових відносин в області –зайнятість населення, рівень заробітної плати, виробничий травматизм, він запропонував зосередити роботу на виконаннях статутних завдань профспілок всіх рівнів, внутрішній мобілізації зусиль галузевих профспілок, створенні юридичної служби, введенні посад технічних інспекторів, роботі в комісіях при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, прогнозуванні соціально-трудових загострень та своєчасному наданні пропозицій по їх упередженню, підвищенні якості освітніх програм профспілкового навчання та інформаційному висвітленні діяльності профспілок.
Також на зібранні мова йшла про причини зниження профспілкового впливу на рівень захисту спілчан, чисельності профспілок та необхідності галузевої профспілкової перебудови. Говорили і про підготовку кадрів для підприємств області, попередженні виробничого травматизму, несвоєчасність фінансування видатків по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, щодо проблемам реабілітаційного лікування.
З питань порядку денного засідання Президії ФПО були прийняті відповідні постанови.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тетяна Шугар-Благодарна

2019 08 24 poetesa

 

Про український народ

 

 

Сергій Ціпов’яз

Ціповяз

 

Про День Державного Прапора України та патріотизм

 

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
Створюють центр трансплантації стовбурових клітин

25 серпня 2019, 15:29

2019 08 21 center

В обласному онкодиспансері створюють центр аутологічної трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку, повноцінне функціонування якого врятує не одне людське життя. Нині в Україні є лише два такі центри – це Київський міський центр трансплантації кісткового мозку та Національний інститут раку.


Цікаво
Які художні фільми створювали в Черкасах?

23 серпня 2019, 18:33

2019 08 23 films

За часів СРСР Черкаси вважали курортним містечком у самому центрі України. Не тільки туристи з усього Союзу приїжджали помилуватися краєвидами міста. Черкасами цікавилися й відомі в радянському творчому просторі актори й режисери. Ось декілька фільмів, зйомки яких проходили в нашому місті.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.