Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Профспілкові лідери говорили про попередження виробничого травматизму

2019 06 16 profspilka

 

Відбулося засідання Президії Федерації профспілок області. Головне питання порядку денного – про виклики профспілковому руху та завдання в сучасних умовах.
Як повідомляють в обласній федерації профспілок, враховуючи важливість питання на захід були запрошені голови первинних профспілкових організацій великих підприємств, установ і організацій області, соціальні партнери.
У своїй доповіді голова обласної федерації профспілок Петро Шевченко критично оцінив стан виконання рішення постанови Ради ФПУ щодо активізації дій профспілок, посилення захисної функції працівників, структурних змін галузевих профспілок.
На прикладі стану соціально-трудових відносин в області –зайнятість населення, рівень заробітної плати, виробничий травматизм, він запропонував зосередити роботу на виконаннях статутних завдань профспілок всіх рівнів, внутрішній мобілізації зусиль галузевих профспілок, створенні юридичної служби, введенні посад технічних інспекторів, роботі в комісіях при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, прогнозуванні соціально-трудових загострень та своєчасному наданні пропозицій по їх упередженню, підвищенні якості освітніх програм профспілкового навчання та інформаційному висвітленні діяльності профспілок.
Також на зібранні мова йшла про причини зниження профспілкового впливу на рівень захисту спілчан, чисельності профспілок та необхідності галузевої профспілкової перебудови. Говорили і про підготовку кадрів для підприємств області, попередженні виробничого травматизму, несвоєчасність фінансування видатків по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, щодо проблемам реабілітаційного лікування.
З питань порядку денного засідання Президії ФПО були прийняті відповідні постанови.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про письмову фіксацію усіх інцидентів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Наш край – серед лідерів за аномальністю погоди

11 листопада 2019, 17:25

2019 11 11 anomalia

Весь минулий тиждень погода вражала нас аномальним теплом.


Цікаво
255 років тому в Україні було знищено Гетьманство

11 листопада 2019, 18:24

2019 11 11 getman 

10 листопада 1764 року, указом російської імператриці Катерини ІІ, останній Гетьман України Кирило Розумовський був позбавлений посади, водночас була відновлена робота Малоросійської колегії на чолі з генерал-губернотором Петром Румянцевим.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»