Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

По ремонту доріг до суду скеровано 11 обвинувальних актів

2019 06 15 dorogu

 

На сьогодні з числа розпочатих 46 кримінальних проваджень до суду вже скеровано 11 обвинувальних актів, в яких заподіяно збитків інтересам держави в розмірі понад 5 млн. грн. Проте, на цей час жодного посадовця не засуджено до реальної міри покарання та не відшкодовано спричинені збитки.
Про це повідомили на міжвідомчій нараді у прокуратурі області під головуванням прокурора Сергія Овчаренка та за участю голови ОДА Олександра Вельбівця.
На нараді йшла мова про стан дотримання чинного законодавства під час використання бюджетних коштів на реконструкцію, будівництво, ремонт й утримання автомобільних доріг, захисту інтересів держави від протиправних посягань у цій сфері.
Прокурор області наголосив, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронних і контролюючих органів у вказаній сфері є головною метою наради, адже, незважаючи на суми коштів, виділених на розвиток автомобільних доріг регіону, та освоєних упродовж 2018-2019 років, їх стан залишається вкрай незадовільним. Тому, вказана сфера має стати пріоритетною в діяльності не лише правоохоронців, а й усіх відповідних уповноважених органів.

 

2019 06 15 dorogu1


Необхідно сконцентрувати додаткові зусилля на попередженні, виявленні, розкритті та розслідуванні резонансних фактів корупційних схем розкрадань і привласнень бюджетних коштів у великому та особливо великому розмірах, не лише шляхом завищення об’ємів виконаних робіт та їх вартості, а й шляхом використання механізму публічних закупівель, вчинення злочинних посягань організованими злочинними групами.
Також Сергій Овчаренко наголосив на необхідності активізувати використання представницьких повноважень поза межами кримінального провадження не лише органами прокуратури, а в першу чергу, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, іншим замовникам робіт, які мають здійснювати контроль за їх якістю і повнотою.
На завершення наради її учасники окреслили коло проблемних питань, для вирішення яких визначено спільні заходи, спрямовані на протидію злочинам указаної категорії та належного виконання покладених функцій.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тетяна Шугар-Благодарна

2019 08 24 poetesa

 

Про український народ

 

 

Сергій Ціпов’яз

Ціповяз

 

Про День Державного Прапора України та патріотизм

 

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
Створюють центр трансплантації стовбурових клітин

25 серпня 2019, 15:29

2019 08 21 center

В обласному онкодиспансері створюють центр аутологічної трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку, повноцінне функціонування якого врятує не одне людське життя. Нині в Україні є лише два такі центри – це Київський міський центр трансплантації кісткового мозку та Національний інститут раку.


Цікаво
Які художні фільми створювали в Черкасах?

23 серпня 2019, 18:33

2019 08 23 films

За часів СРСР Черкаси вважали курортним містечком у самому центрі України. Не тільки туристи з усього Союзу приїжджали помилуватися краєвидами міста. Черкасами цікавилися й відомі в радянському творчому просторі актори й режисери. Ось декілька фільмів, зйомки яких проходили в нашому місті.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.