Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

По ремонту доріг до суду скеровано 11 обвинувальних актів

2019 06 15 dorogu

 

На сьогодні з числа розпочатих 46 кримінальних проваджень до суду вже скеровано 11 обвинувальних актів, в яких заподіяно збитків інтересам держави в розмірі понад 5 млн. грн. Проте, на цей час жодного посадовця не засуджено до реальної міри покарання та не відшкодовано спричинені збитки.
Про це повідомили на міжвідомчій нараді у прокуратурі області під головуванням прокурора Сергія Овчаренка та за участю голови ОДА Олександра Вельбівця.
На нараді йшла мова про стан дотримання чинного законодавства під час використання бюджетних коштів на реконструкцію, будівництво, ремонт й утримання автомобільних доріг, захисту інтересів держави від протиправних посягань у цій сфері.
Прокурор області наголосив, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронних і контролюючих органів у вказаній сфері є головною метою наради, адже, незважаючи на суми коштів, виділених на розвиток автомобільних доріг регіону, та освоєних упродовж 2018-2019 років, їх стан залишається вкрай незадовільним. Тому, вказана сфера має стати пріоритетною в діяльності не лише правоохоронців, а й усіх відповідних уповноважених органів.

 

2019 06 15 dorogu1


Необхідно сконцентрувати додаткові зусилля на попередженні, виявленні, розкритті та розслідуванні резонансних фактів корупційних схем розкрадань і привласнень бюджетних коштів у великому та особливо великому розмірах, не лише шляхом завищення об’ємів виконаних робіт та їх вартості, а й шляхом використання механізму публічних закупівель, вчинення злочинних посягань організованими злочинними групами.
Також Сергій Овчаренко наголосив на необхідності активізувати використання представницьких повноважень поза межами кримінального провадження не лише органами прокуратури, а в першу чергу, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, іншим замовникам робіт, які мають здійснювати контроль за їх якістю і повнотою.
На завершення наради її учасники окреслили коло проблемних питань, для вирішення яких визначено спільні заходи, спрямовані на протидію злочинам указаної категорії та належного виконання покладених функцій.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
На смілянського Оленя вчинено замах

29 травня 2020, 17:26

2020 05 29 olen

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя.


Цікаво
Найдовший будинок у світі показали з висоти пташиного польоту

29 травня 2020, 18:55

2020 05 13 byd

Луцький найдовший будинок у світі зняли висоти пташиного польоту.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».