Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Смілянка зафіксувала, як із школи вивезли на смітник купу книжок

2019 06 14 knugu

 

У нашу редакцію звернулась підприємець і громадська активістка Галина Жемелко, яка сфотографувала величезну купу книжок на прийомі макулатури.
- Їх привезли з однієї з наших міських шкіл. Номер я не записала. Знаю, що це не поодинокий випадок. Бувають і більші купи. Я тепер ніколи не буду давати дитині книжки для "подарунку бібліотеці". Там були алгебра, біологія… новенькі, нерозкривані, - розповідає пані Галина.
Вона поспілкувалась із знайомими директорами шкіл. Ті пояснюють, що шкільна програма постійно зазнає змін. Часто буває так, що у школу завезли підручники першого видання, а згідно з навчальною програмою вимагають, щоб вчителі викладали за четвертим або п’ятим виданням, які дещо відрізняються від першого. Тому партію з першим виданням доводиться списувати.
Так відбувається через безгосподарність, безвідповідальність і недалекоглядність у нашій державі. Між замовленням книжки, її друком і вимогами навчальної програми – великі часові розриви. Надруковані книжки можуть втратити актуальність – а це гроші на вітер. Адже кожен підручник – це 70-80 гривень як мінімум.
- Це мені нагадує книгу антиутопію Рея Бредбері «451 градус по Фаренгейту». Мені не подобається, що державні гроші витрачаються марно. Якщо державне – то ніби нічиє… Нібито директори шкіл і начальники відділів освіти не винні… Але разом з тим винні, бо всі мовчать і не озвучують проблему бездумного знищення книжок. І тим часом змушують батьків купувати підручники у школу. Щороку ми купуємо «Англійську мову». Прикро за цю ситуацію, - говорить Галина Жемелко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
На Спаса у Ковалисі гучно святкували День села

20 серпня 2019, 17:23

2019 08 21 selo

Так повелося, що на Яблучного Спаса, 19 серпня, жителі Ковалихи святкують День свого рідного села. І цього року організатори та спонсори доклали усіх зусиль, щоб свято вдалося на славу.


Цікаво
До 100 тисяч людей загинуло від підриву «Дніпрогесу» у 1941 році

19 серпня 2019, 18:34

2019 08 19 damba

18 серпня 1941 року в Запоріжжі радянська армія, відступаючи під натиском гітлерівських військ – танків і мотопіхоти, підірвали греблю Дніпрогесу – найбільшої гідроелектростанції в Європі.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір