Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Визначили найкращі школи Смілянського району

2019 06 07 krachi

 

Уже стало традицією за підсумками навчального року вручати навчальним закладам району пам’ятні відзнаки «Гордість Смілянщини», яку започаткував методичний кабінет відділу освіти Смілянської РДА за підтримки районної організації Профспілки працівників освіти. Нагорода вручається за визначні досягнення у роботі з учнівською молоддю, з педагогічними кадрами, за суттєвий внесок у справу розвитку освіти в районі.
Дипломантами пам’ятної відзнаки цього року є:
- За найкращі результати у рейтингу участі в предметних олімпіадах районного і обласного етапів пам’ятну відзнаку «Гордість освіти Смілянщини – 2019» отримують одразу дві наші спеціалізовані школи - Костянтинівська і Балаклеївська №1 ім. Євгенії Гуглі.
Ці школи підтвредили свій статус спеціалізованої школи! Дякуємо педагогічним колективам цих шкіл і бажаємо продовжувати результативно працювати з обдарованими дітьми Смілянщини!
- Цього року дві наші школи результативно працювали у двох цікавих Всеукраїнських проектах. Один з цих проектів «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Серед завдань Програми:
– набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя;
– популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;
– впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів;
– створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.
До програми на початку навчального року було залучено понад 500 шкіл по всій Україні. До фіналу дійшло близько 200 шкіл. Серед них і Березняківська школа. За активне впровадження в освітній процес проектної методики дипломантом «Гордості освіти Сміляншини» стає Березняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Ще в одному Всеукраїнському проекті брали участь смілянські школярі разом зі своїми наставниками. Це Всеукраїнський проект «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів зі всієї України. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.
Команда Малостаросільської ЗОШ І-ІІ ступенів разом зі своїми педагогами-наставниками результативно працювала в цьому проекті і дійшли до пів-фіналу, який відбудеться у Черкасах 8 червня. З Черкаської область на півфінал пройшло лише 10 команд і серед них і наша Малостаросільська школа. За активне впровадження в освітній процес проектної методики дипломантом «Гордості освіти Сміляншини – 2019» стає Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
- За організацію і впровадження інновацій в освітній процес закладів освіти району пам’ятною відзнакою „Гордість освіти Смілянщини” нагороджується Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради. Директор Громова О. А. Саме цій школі начальник відділу освіти Василь Мельник вручив диплом, а голова профспілки Ніна Плясунова вручила конверт із премією для закладу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про недоліки у роботі поліцейських

 

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Ташлику відзначили хліборобів за сумлінну працю

18 листопада 2019, 17:29

2019 11 18 nagoroda

У Ташлику вітали тамтешніх трудівників з Днем працівників сільського господарства.


Цікаво
Спогад про Олену Антонів, першу дружину В’ячеслава Чорновола

18 листопада 2019, 18:28

 2019 11 18 batku

17 листопада, день народження моєї мами Олени Антонів. Якби в 1986 році її життя трагічно не обірвалося, зараз вона б могла відзначити свої 82-ті уродини


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 18 aficha

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..