Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Визначили найкращі школи Смілянського району

2019 06 07 krachi

 

Уже стало традицією за підсумками навчального року вручати навчальним закладам району пам’ятні відзнаки «Гордість Смілянщини», яку започаткував методичний кабінет відділу освіти Смілянської РДА за підтримки районної організації Профспілки працівників освіти. Нагорода вручається за визначні досягнення у роботі з учнівською молоддю, з педагогічними кадрами, за суттєвий внесок у справу розвитку освіти в районі.
Дипломантами пам’ятної відзнаки цього року є:
- За найкращі результати у рейтингу участі в предметних олімпіадах районного і обласного етапів пам’ятну відзнаку «Гордість освіти Смілянщини – 2019» отримують одразу дві наші спеціалізовані школи - Костянтинівська і Балаклеївська №1 ім. Євгенії Гуглі.
Ці школи підтвредили свій статус спеціалізованої школи! Дякуємо педагогічним колективам цих шкіл і бажаємо продовжувати результативно працювати з обдарованими дітьми Смілянщини!
- Цього року дві наші школи результативно працювали у двох цікавих Всеукраїнських проектах. Один з цих проектів «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна трирічна соціальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Серед завдань Програми:
– набуття та засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя;
– популяризація раціонального харчування та концепції “здорового дизайну” рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти;
– впровадження нових форм організації тематичного дозвілля учнів;
– створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що популяризують здоровий спосіб життя.
До програми на початку навчального року було залучено понад 500 шкіл по всій Україні. До фіналу дійшло близько 200 шкіл. Серед них і Березняківська школа. За активне впровадження в освітній процес проектної методики дипломантом «Гордості освіти Сміляншини» стає Березняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Ще в одному Всеукраїнському проекті брали участь смілянські школярі разом зі своїми наставниками. Це Всеукраїнський проект «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів зі всієї України. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.
Команда Малостаросільської ЗОШ І-ІІ ступенів разом зі своїми педагогами-наставниками результативно працювала в цьому проекті і дійшли до пів-фіналу, який відбудеться у Черкасах 8 червня. З Черкаської область на півфінал пройшло лише 10 команд і серед них і наша Малостаросільська школа. За активне впровадження в освітній процес проектної методики дипломантом «Гордості освіти Сміляншини – 2019» стає Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
- За організацію і впровадження інновацій в освітній процес закладів освіти району пам’ятною відзнакою „Гордість освіти Смілянщини” нагороджується Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради. Директор Громова О. А. Саме цій школі начальник відділу освіти Василь Мельник вручив диплом, а голова профспілки Ніна Плясунова вручила конверт із премією для закладу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тетяна Шугар-Благодарна

2019 08 24 poetesa

 

Про український народ

 

 

Сергій Ціпов’яз

Ціповяз

 

Про День Державного Прапора України та патріотизм

 

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
Створюють центр трансплантації стовбурових клітин

25 серпня 2019, 15:29

2019 08 21 center

В обласному онкодиспансері створюють центр аутологічної трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку, повноцінне функціонування якого врятує не одне людське життя. Нині в Україні є лише два такі центри – це Київський міський центр трансплантації кісткового мозку та Національний інститут раку.


Цікаво
Які художні фільми створювали в Черкасах?

23 серпня 2019, 18:33

2019 08 23 films

За часів СРСР Черкаси вважали курортним містечком у самому центрі України. Не тільки туристи з усього Союзу приїжджали помилуватися краєвидами міста. Черкасами цікавилися й відомі в радянському творчому просторі актори й режисери. Ось декілька фільмів, зйомки яких проходили в нашому місті.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.