Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Депутати відпрацювали 100-ту сесію, як завжди, із скандалом і лайкою з громадою

2019 05 31 sesia

 

Ювілейна сота сесія міської ради пройшла традиційно – із суперечками, гучними заявами, виступами і невдоволенням громади. Ну що ж. Зате, як казав мудрець, у дискусії народжується істина. Зате видно, хто за ким руку тягне і хто на що спроможний.
Почалось засідання сесії із виступу депутата міської ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Ольги Ткаченко, яка розповіла про складну ситуацію, у якій опинилась школа №7. Все почалося 7 місяців тому. Щоб не допустити чергового замерзання дітей у класах, директор школи, педагогічний та батьківський колективи оголосили про намір шукати інвестора, встановити економну міні-котельню і від’єднатись від централізованого опалення. Це не було по-тихому. У місцевих ЗМІ зробили оголошення, влада про це знала, всі тоді мовчали і все було спокійно. Тепер, коли знайшовся інвестор, коли вже виготовлено котел, коли залишився лише підпис на дозволі від міської ради – влада прокинулась, категорично виступили проти від’єднання школи №7 від ЦО адміністрація КП «Смілакомунтеплоенерго» та частина депутатів. Створилась тупикова ситуація.
Ольга Ткаченко висловила своє обурення тим, що міська рада не дає дозвіл на відключення від ЦО і подала депутатський запит з вимогою роз’яснень.
Активно виступив батьківський комітет школи №7. Громадяни прийшли на сесію і хотіли почути від влади про подальші кроки. На їх захист виступив голова районної ради Володимир Грошев, який порадив міській владі не відштовхувати інвестора, а розглянути співпрацю з ним. Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Глубець та депутат Володимир Прусс намагались пояснити, чому школі неможна від’єднуватись від ЦО і чим їм не вгодив інвестор. Секретар міської ради Віктор Федоренко дав доручення спеціалістам зробити економічні підрахунки і з’ясувати, чи доцільно від’єднувати навчальний заклад і яку будуть наслідки.
Обурені матері пообіцяли, що прийдуть на наступну сесію міської ради, бо у нас всі важливі питання можуть забалакать, пообіцяти розібратись і забути… Сміляни вже не довіряють владі та її обіцянкам. Тож якщо самим не проконтролювати дії чиновників, то незабаром, нинішнього опалювального сезону, діти знову мерзнутимуть і перериватимуть навчання.
Потім було кілька цікавих виступів з голосними заявами депутатів Володимира Бердецького, Віталія Федуна, Андрія Старікова, Віктора Федоренка, Тетяни Карло.
Як завжди, депутати перервали і не вислухали звіт від управління ЖКГ про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Обранцям це не цікаво, ніби у нас у цьому питанні все гаразд ,ніяких проблем немає. Тобто висновки не зроблені, відповідальності немає. Зараз швидко промине літо, а ми знову не розуміємо, яким буде новий опалювальний сезон.
В цілому депутати розглянули 68 питань порядку денного, близько 40 з них – це земельні питання, кілька проектів рішень вони все ж таки відхилили та направили на доопрацювання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Роман БОДНАР

Bondar

 

Про ситуацію з невиплатою зарплати медичним працівникам Сміли

Любов Бурак

byrak

 

Про те, коли змовкають тривожні сурми - звучать піддуті сосни

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
У Смілі комунальники косять траву і ріжуть аварійні дерева

07 липня 2020, 15:02

2020 07 03 pokos

Наразі працівники СКП «Комунальник» за графіком займаються косінням трави та ліквідацією бур’янів у центрі та на околицях міста.


Цікаво
Сьогодні – свято Івана Купала

06 липня 2020, 18:33

2020 07 06 svyato

Народне свято Івана Купайла, присвячене літньому сонцестоянню, відзначається в ніч з 6 на 7 липня.


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.