Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі, Ротмістрівці та Куцівці уряд дофінансує інвестиційні проекти

2019 05 29 narada

 

На вчорашньому засіданні бюджетного комітету Верховної Ради у порядку денному було 23 питання.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Сергій Рудик.
Але, за його словами, найважливіші з них для його виборців, зокрема, і жителів Смілянщини – це питання розподілу коштів на реалізацію інвестиційних проектів і програм, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
«Для тих, хто не зовсім бюджетник, як член цієї комісії, поясню деякі нюанси.
Державний фонд регіонального розвитку складається із двох частин – це загальний і спеціальний фонди. Загальний фонд – це 100 % бюджетні кошти, які протягом бюджетного року мають бути використані. Спеціальний же фонд формується за рахунок джерел, які не гарантують 100 % надходження. Це можуть бути митні платежі (важко спрогнозувати конкретну цифру, яку отримає бюджет), надходження в рамках програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ. Але у спецфонду є і свої плюси. Головний з них: кошти можуть бути перехідними, і можуть використовуватися в наступному бюджетному періоді», – пояснює Сергій Рудик.
І додає, отже рішенням комітету, де-факто і де-юре, уряду надана можливість дофінансувати об'єкти, які ще минулого року були профінасовані (або частково профінансовані) із загального фонду, а цього року будуть дофінансовані за кошти спецфонду і, відповідно, введені в експлуатацію.
У списку таких проектів, приміром, 985,817 тис. – реконструкція Ротмістрівської загальноосвітньої школи, утеплення фасаду та заміна вікон, ще 135,573 тис. - дошкільний навчальний заклад “Барвінок” в Куцівці, там має завершитися капітальний ремонт будівлі з впровадженням енергозберігаючих заходів, 802,65 тис. - Смілянська центральна районна лікарня імені Софії Бобринської, реконструкція мережі опалення п’ятиповерхової будівлі, 1055,048 тис. - Смілянська міська лікарня, реконструкція інфекційного відділення, 1198,485 тис. - Смілянське водосховище на річці Тясмин, капітальний ремонт переливної греблі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

 

Під час морозів треба захистити тварин

Андрій БАЄВ

 

Про мітинги підприємців за свої права

Володимир ДОРОШЕНКО

 

 

Про перші кроки влади у цьому році

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У наших лісах порахують диких тварин

15 січня 2021, 17:31

2021 01 12 tvarunu

У лісах області розпочинається облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.


Цікаво
80-річна черкащанка Антоніна Ткачук потрапила до рейтингу кращих легкоатлетів України 2020 року

15 січня 2021, 18:30

2021 01 11 sport

Федерація легкої атлетики завершила голосування за найкращих в українській легкій атлетиці за підсумками 2020 року. За результатами голосування 80-річна черкащанка Антоніна Ткачук стала найкращою легкоатлеткою у категорії “Мастерс”.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке