Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Носачівській школі знають: квітів забагато не буває

2019 05 27 nosacheve

 

Школа – це другий дім дитини. Приємно, коли подвір’я навчального закладу чисте і незасмічене, у садах навкруги ростуть дерева, а в квітниках буяють квіти. Краса і затишок шкільної оселі залежить від самих учнів, які в ній навчаються.
Отож цієї весни джури рою «Гетьманська булава» вирішили зробити добре діло – облагородити територію навколо нашої школи, зробити її естетично кращою. Для цього вони не тільки засіяли квіти у клумби біля школи, а ще й навчили учнів початкових класів, як правильно доглядати за рослинами.
Добра справа розпочалась із того, що юні джури зібрались разом, щоб спланувати цей міні-проект та розподілити обов’язки в рої, визначити, хто за що буде відповідати.

 

2019 05 27 nosacheve1


Після планування перейшли до реалізації справи. Проект було здійснено в три етапи. Перший етап – висадка квітів на міні-клумбах на пришкільних територіях. На лінійці джури рою Владислав Смирнов, Артем Фомічов та Анатолій Жуганару оголосили, що потрібно зібрати насіння квітів. На їх пропозицію відгукнулись небайдужі учні школи. Вони поприносили насіння різноманітних сортів: чорнобривців, майорів і навіть пальмових дерев.
Після збору насіння хлопці висіяли його у клумбах. Для того, щоб квіти були гарними, джури поливали клумби двічі на тиждень.
Другий етап проекту – поширення знань про квіти для учнів початкових класів. Джури Віталіна Плужнікова та Олександр Клименко, в рамках тижня Нової української школи «Світ рослин», провели урок у 1 класі з предмету «Я досліджую світ» на тему: «Чому людина не може жити без рослин». Учні розповіли першокласникам про значення рослин у житті людини. Вони також акцентували увагу на тому, що в Україні є квіти-обереги.
А Роман Борона та Віталіна Плужнікова провели акцію для учнів першого класу – «Відгадай загадку про квітку – отримай цукерку в подарунок». Акція пройшла на веселій оптимістичній ноті, тому що першачки не тільки продемонстрували свої знання, а ще й назбирали «скарб» із цукерок, а також отримали масу позитивних емоцій.

 

2019 05 27 nosacheve2


Третій етап – вирощування пальмових дерев. За нього відповідали ми з Анастасією Косенко. Разом відвідали учнів 3 класу, роздали їм пластикові стаканчики та насінинки. Кожен третьокласник висадив свою насінину, щоб проростала. А щоб стаканчики не переплутали, ми зробили надписи з іменами дітей. Ми також проінформували третьокласників про те, як треба доглядати за рослиною в стаканчику і коли її висаджувати у відкритий грунт.
Добре діло закінчилось загальними зборами рою, де кожен із джур прозвітував про результати виконаної роботи. Приємно, що в нашій школі знають: квітів забагато не буває.

 

Аліна Шаптала, ройова рою «Гетьманська булава» Носачівської школи

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова представив свого першого заступника – Павла Смолікова

12 грудня 2019, 11:25

 2019 12 13 smolikov

11 грудня міський голова Олексій Цибко представив виконуючого обов’язки першого заступника міського голови - Павла Анатолійовича Смолікова.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
В області відремонтовано доріг на 1 мільярд гривень

12 грудня 2019, 17:28

2019 12 09 remont

Служба автомобільних доріг області відзвітувала за проведену цього року роботу.


Цікаво
Райські квіти Катрі Білокур написані в пеклі

12 грудня 2019, 18:33

2019 12 08 kvitu

Їй випало захопити своїм життям один із найтемніших і найбезпросвітніших відрізків в історії України – становлення радянської влади, продрозкладка, колективізація, колгосп, а потім – Голодомор тридцять третього, війна, післявоєнний холод, бідність і розруха.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.