Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Володимир Чос розповів про бунтівних селян Старосілля

2019 05 13 knuga

 

У Городищі в районній бібліотеці днями презентували нову книгу тамтешнього журналіста і краєзнавця Володимира Чоса «Невідома Городищина».
У цьому виданні автор зібрав маловідомі факти з історії усіх населених пунктів рідного краю.
«Подорожуючи сторінками видання читач дізнається про археологічні розкопки, про знайдені тут артефакти різних епох, про скарби і таємні підземелля, простародавні храми, про чудодійну ікону Божої Матері, що дарує зцілення», – розповідає «Сміла.ua» Володимир Чос.

 

2019 05 13 knuga1


За його словами, читачі зможуть також довідатися й про місцеву Швейцарію – село Буду-Орловецьку та її славних гончарів, про Вербівку, де в прадавні часи водилися мамонти, про лампочку Ілліча, яка не сяяла у Воронівці без могорича, про бунтівних селян Старосілля, про козацькі хрести села Петрики та ще багато пізнавального з історії цього краю.
«У роботі над книгою використовував літописи, стародавні книги, архівні матеріали, спогади старожилів, які особисто збирав багато років. У книзі надруковано унікальні фотознімки й топографічні карти нашої місцевості», – наголошує пан Володимир.

 

2019 05 13 knuga2


Він щиро дякує за допомогу у виданні книги засновнику громадської організації «Розвиток територіальних громад» Ірині Ванниковій та директору ТОВ «НВФ «Урожай» Олександру Воскобойніку і благодійному фонду «Урожай – громаді».
«Ми радо підтримали ідею видання нової книги. Переконаний, що «Невідома Городищина» стане цікавою дорослим і дітям, її вивчатимуть у школах, вона даруватиме мудрість, навчатиме патріотизму», – наголошує Олександр Воскобойнік.
До слова, Володимир Чос,лауреат премій імені Семена Гулака-Артемовського, імені Павла Чубинського, імені Михайла Максимовича, за заслуги з відродження української духовності нагороджений орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, орденами «Козацька звитяга» та «Покрови Пресвятої Богородиці», Почесним знаком Національної спілки журналістів України та Почесною відзнакою Черкаської облдержадміністрації «Холодний Яр», відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України», він Почесний громадянин міста Городище.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Радіотелефоністи та диспетчери районного відділу ДСНС побували на семінарі

19 серпня 2019, 17:25

2019 08 16 seminar

На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення диспетчери та підмінні радіотелефоністи районного відділу ДСНС днями вдосконалювали свою професійну майстерність.


Цікаво
До 100 тисяч людей загинуло від підриву «Дніпрогесу» у 1941 році

19 серпня 2019, 18:34

2019 08 19 damba

18 серпня 1941 року в Запоріжжі радянська армія, відступаючи під натиском гітлерівських військ – танків і мотопіхоти, підірвали греблю Дніпрогесу – найбільшої гідроелектростанції в Європі.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір