Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

У Смілі хворих возять на «швидкому» драндулеті, у якого двері – на мотузці

2019 05 13 wvudka

 

У Смілі хворих містян доставляє до лікувальних закладів справжній «швидкий» драндулет. У тому автомобілі двері тримаються на мотузці, котра прив’язана до лавки.
«Шановна владо! Це крик душі! Вчора приїхала швидка допомога, якщо це можна так назвати! У татка стався інсульт, його доправляли до лікарні на цій швидкій, яка просто розсипається по наших розтрощених і розбитих вщент дорогах», – обурилася у соціальних мережах жителька міста Юлія Бойко і виставила фото того жахіття, на якому везли з інсультом її батька.
За її словами, при такому діагнозі треба було доставляти хворого в спокої. А ще в машині швидкої допомоги потрібно було поставити крапельницю. Але за таких умов її не змогли поставити.
«Як може лікар надати першу невідкладну допомогу у такій машині? До того ж ще й зламався кардіограф. Це не швидка, це катафалк!», – справедливо гнівається Юлія.
Вона вдячна лікарю та водієві, що змогли зробити все, аби допривити її батька до районної лікарні та надати першу допомогу.
Але, наголошує, люди не можуть працювати в таких умовах.
«Це ганьба нашій владі. Бо дуже страшно дивитися на те, як людину, яку ти любиш понад усе , везуть до лікарні у таких жахливих умовах», – підсумовує Юлія Бойко.
Її пост викликав хвилю емоцій у соціальних мережах. Люди пригадували і свої поїздки на тому драндулеті. Одна з жінок зазначила, що на такому авто її везли до пологового, тож схваток не відчувала. Інша розповіла, як на тій «швидкій» їхала на обстеження до Черкас, тоді думала, що нирки по дорозі повідбиває.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір