Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Член виконкому і підприємець судитиметься з міським відділом культури

2019 05 03 SYD

 

- Що треба зробити, щоб корова давала більше молока, але менше їла? Треба просто її більше доїти і менше годувати. Ось за таким принципом у Смілі «доять» підприємців. Хто легально працює, по закону – з того питають і ціни накидають. А хто незаконно працює – того не шукають, - вважає член виконкому, громадський активіст, волонтер і підприємець Віктор Овчаренко. На черговому засіданні виконкому він обурювався з приводу того, що йому не дозволили встановити розважальні атракціони «Галактика» у міському парку культури і відпочинку.
- Через продажність і недолугість конкретних людей – працівників смілянського відділу культури – мені заборонили працювати, а значить не створено додаткові робочі місця, не платяться податки в місто. Смілянські діти і молодь, які чекали відкриття «Галактики» залишились без розваг. Чому так? Чому в інших містах мені дозволяють ставити атракціони в аналогічних в парках??? Чому у окремі святкові дні приїжджий цирк і приїжджі чужі атракціони можуть розміщатись у парку, а наша «Галактика» – не може??? – задав запитання Віктор Овчаренко. - Я буду звертатися до суду, скаржитимусь на дії посадових осіб відділу культури, прошу заслухати це питання на чергових засіданнях виконкому.
Секретар міської ради Віктор Федоренко відмітив, що у цього конфлікту є дві сторони. Треба почути думку всіх. Було багато підписів від жителів міста, які проти діяльності «Галактики». Одноосібно секретар міської ради не вповноважений приймати рішення про роботу розважального закладу.
Проте Віктор Овчаренко сказав, що пильне стежитиме за роботою парку у літній сезон, і якщо там працюватимуть заїжджі атракціони, - звернеться до суду.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

17 серпня 2019, 14:03

2019 08 12 skola

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато іншого.


Цікаво
В Австралії випав сніг: кенгуру збентежені (відео)

16 серпня 2019, 18:27

2019 08 15 avstralia

В Австралії посеред серпня випав сніг. Опади супроводжуються сильним вітром.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір