Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Смілі створено групу боротьби з незаконним рибальством

2019 05 03 zaborona

 

До 20 травня у Смілі триває двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту. Тому на цей період обмежено лов риби та пересування плавзасобів на водних об'єктах.
На черговому засіданні виконкому, щоправда, із запізненням, ухвалено рішення про проведення спільних рейдів із залученням громадських інспекторів Черкаського рибоохоронного патруля та Смілянського відділу поліції для перевірки дотримання фізичними та юридичними особами правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, виявлення випадків незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонених знарядь лову. З цією метою створено робочу групу з боротьби з незаконним рибальством на водоймах міста.
Голова групи – заступник міського голови Черненко О.Ф.
Члени робочої групи: в. о. начальника інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Яценко О.С.; Головний спеціаліст інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Подзігун В.В.; в.о. головного спеціаліста інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Ковбаса В.І.; начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Лагунов Ю.М.; начальник сектору превенції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, майор поліції (за згодою) Хлівний В.І.; головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (за згодою) Василенко В.С.; Начальник Смілянської пошуково-рятувальної водолозної групи (за згодою) Терновцев В.В.; водолаз Смілянської пошуково-рятувальної водолазної групи (за згодою) Мельниченко В.О.; голова ГО «Смілянська самооборона» (за згодою) Бабіч В.В.; член ГО «Смілянська самооборона» (за згодою) Ладний В.О.; головний редактор КП «Медіа-центр» (за згодою) Скороход Л.І..

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
На Спаса у Ковалисі гучно святкували День села

20 серпня 2019, 17:23

2019 08 21 selo

Так повелося, що на Яблучного Спаса, 19 серпня, жителі Ковалихи святкують День свого рідного села. І цього року організатори та спонсори доклали усіх зусиль, щоб свято вдалося на славу.


Цікаво
Чорнобильська катастрофа: США розсекретили перший звіт своєї розвідки

20 серпня 2019, 18:19

2019 08 19 chornobul

Американська неурядова організація Національний архів безпеки опублікувала перший звіт розвідки США щодо катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір