Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Прокурора "з бодуна" покарали після святкування подяки від облпрокурора

2019 05 03 zypunka

 

Заступник прокурора Смілянської місцевої прокуратури через суд відбився від “алкогольного” протоколу, але був покараний прокуратурою.
Про це повідомляє «Кропива».
На День Незалежності минулого року Віталій Горідько кермуючи автомобілем DAEWOO LANOS був зупинений патрульними в Черкасах. Посадовець порушив ПДР під час заїзду на автостоянку по вулиці Припортовій. Після зупинки водія-порушника було виявлено, що він має явні ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження освідчення на стан алкогольного сп'яніння відмовився у присутності двох свідків. На порушника було складено адмінпротоколи за ч. 2 ст. 122 та ч. 1 ст. 130 КупАП.
Придніпровський суд неявку правопорушника на чергове засідання по справі, розцінив як спробу затягнути розгляд і визнав його винним в скоєному правопорушенні. Було призначено штраф та позбавлення права кермування строком на один рік.
Апеляційний суд області скасував постанову суду першої інстанції, через розгляд справи по суті без присутності правопорушника, та своєю постановою закрив справу за строком давності.
Однак покарання не оминуло прокурора. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія наклала на прокурора дисциплінарне стягнення у виді заборони строком в один рік на переведення до органу прокуратури вищого рівня та на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор обіймає посаду.
Під час розгляду справи на дисциплінарній комісії Віталій Горідько надав свої пояснення наголошуючи, що правил не порушував. Він поясниі, що переганяв автомобіль від будинку де проживає на автостоянку, відстань близько 1 км. Під час заїзду на автостоянку був зупинений працівниками поліції. Поліцейські пояснили, що він порушив правила під час проїзду перехрестя та запропонували пройти тест на стан алкогольного спяніння. Оскільки зупинили його вперше, сильно хвилювався тому і відмовився від проходження тесту, при цьому мав недобре самопочуття, бо вночі спав нетривалий час.
Причиною відмови від медичного освідчення стали його побоювання, що результат буде позитивний, оскільки напередодні увечері він вживав алкогольні напої через що і мав погане самопочуття. Мовляв, напередодні в прокуратурі області відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності, він був заохочений прокурором області подякою. З нагоди цієї події він і святкував. В ході вказаних подій на прокурора було складено два протоколи. Штраф по одному з них (за прушення правил проїзду перехрестя) він заплатив добровільно, оскільки не бажав зайвого розголосу щодо вказаної події, щоб не завдавати шкоди авторитету органам прокуратури.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Радіотелефоністи та диспетчери районного відділу ДСНС побували на семінарі

19 серпня 2019, 17:25

2019 08 16 seminar

На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення диспетчери та підмінні радіотелефоністи районного відділу ДСНС днями вдосконалювали свою професійну майстерність.


Цікаво
До 100 тисяч людей загинуло від підриву «Дніпрогесу» у 1941 році

19 серпня 2019, 18:34

2019 08 19 damba

18 серпня 1941 року в Запоріжжі радянська армія, відступаючи під натиском гітлерівських військ – танків і мотопіхоти, підірвали греблю Дніпрогесу – найбільшої гідроелектростанції в Європі.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір