Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Смілянський дитсадок «Чебурашка» став кращим в Україні у рейтингу оформлення зовнішньої території

Колектив дошкільного навчального закладу №18 "Чебурашка" взяв участь у конкурсному сезоні "Конкурсна осінь - 2022", що проводить Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України.
У номінації "Краще оформлення зовнішньої території ЗДО-2022" серед 100 кращих дошкільних закладів-конкурсантів саме дитсадок «Чебурашка» зі Сміли посів 1 рейтингове місце.

 


Треба зазначити, що перше місце наш дитсадок розділив із ЗДО «Сонечко» Житомирської області. На другому місті були заклади із Київської та Кіровоградської області, на третьому – Дніпропетровська та Львівська області.
Метою конкурсу було виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи закладів дошкільного навчання та активізація педагогічних працівників дитсадків у пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків.
Конкурс дає можливість акцентування уваги працівників ЗДО України на використанні у своїй професійній діяльності прогресивних інноваційних методів роботи, обміну передовим досвідом, професійному спілкуванні із колегами із інших регіонів країни за допомогою мережі Інтернет.
Так заклади освіти нашого міста під час війни не тільки надають освітні послуги, здійснюють волонтерську діяльність, надають притулок внутрішньо переміщеним особам, а й дбають про комфорт, затишок, красу і зручність, та ще й перемагають у всеукраїнських конкурсах!
У цьому ж конкурсі, в номінаціях "Осінні барви нашого ЗСО"- 2022 року та "Кращий кабінет завуча ЗСО"- 2022 року, брав участь та переміг, посівши 1 рейтингові місця в обох номінаціях, колектив закладу загальної середньої освіти №6.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Чоловік незаконно вирубав ліс на суму понад 2,3 млн грн

30 січня 2023, 17:27

2023 01 30 lisНа території нашого району один чоловік, який є керівником кількох суб’єктів господарської діяльності, незаконно вирубав у лісі 500 дерев і продав їх за 2,3 млн грн.


Цікаво
31 років тому Верховна Рада Україна затвердила Державний прапор України

28 січня 2023, 17:17

2023 01 28 prapor28 січня 1992 року Верховна Рада Україна офіційно затвердила синьо-жовтий прапор України як символ нової незалежної держави.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років