Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Цікаво

Навчальні заклади Сміли вже готові до опалювального сезону

 

На колегії управління освіти, молоді та спорту заслухали питання про підготовку закладів освіти до опалювального сезону та роботи в осінньо-зимовий період.

Заступник начальника управління - начальник відділу освіти Світлана Рогач проінформувала, що у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти було проведено комісійні огляди будівель і споруд, засобів безперешкодного доступу до приміщень; технічне обстеження об’єктів теплового господарства - котелень, топкових, інженерних мереж, теплопунктів; перевірено стан пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей.
Ще влітку було завершено заплановані обсяги поточних ремонтів основних конструкцій будівель, внутрішніх опалювальних, водопровідно-каналізаційних мереж; приведено до належного технічного стану електрогосподарство закладів освіти згідно з Правилами; оформлено паспорти готовності закладів освіти до роботи в опалювальному періоді.
Виконано першочергові протипожежні заходи на об’єктах освітньої галузі: забезпечено будівлі і споруди закладів освіти сертифікованими первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) та проведено їхнє технічне обслуговування; проведено лабораторну перевірку опору контуру заземлення ізоляції електромереж, забезпечено наявність протоколів на відповідність електромереж нормативним вимогам.

До 10 вересня завершено підготовку до роботи в опалювальний період об’єктів теплоенергетичного господарства: виконано комплекс робіт з технічного обслуговування та гідравлічне випробування теплових мереж; проведено чергову повірку контрольно-вимірювальних приладів та засобів обліку споживання енергоносіїв, а саме, здійснено повірку приладів вимірювання тиску (манометрів), лічильників комерційного обліку теплової енергії, проведено ревізію запірної арматури. Виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо встановлення лічильників комерційного обліку теплової енергії в закладах дошкільної освіти, а саме: ДНЗ №1,2,7,17,23.
Начальник управління освіти Тетяна Трушкова підбила підсумок: вже перевірено готовність та оформлено відповідні акти готовності теплових господарств закладів освіти до опалювального сезону 2021-2022 років.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія БАНДУРКО

Про дороги, кисневі станції, благоустрій територій

 

 

Тетяна БОНДАР

 

Про те, що вакциновано 30% жителів області 

 

Сергій АНАНКО

Про те, чому у Смілі не розпочали вчасно опалювальний сезон

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Ціни на продукти: що подорожчало за рік майже на 90%

10 жовтня 2021, 11:21

2021 10 10 produktВ Україні ціни на продукти харчування значно зросли за рік, і подорожчання на певні групи товару злетіли на 70-88%.


Суспільство
На районній сесії дали згоду на трирічне укладання договору з «Нафтогазом»

27 жовтня 2021, 17:27

2021 10 27 gazВідбулося засідання 14 позачергової сесії Черкаської районної ради VIII скликання


Цікаво
Запасний проєкт олігархів чи потенційний державний діяч? Чого можна чекати від опального Дмитра Разумкова

27 жовтня 2021, 18:33

2021 10 27 razumkovПолітичну осінь-2021 Банкова розгойдує, гуляючи та граючись у батьків нації, прогресу та української демократії. Після усунення з посади спікера Дмитра Разумкова український парламент остаточно перейшов у ручний режим керування з офісу президента (ОПУ).


Афіша
26 жовтня у Смілі проведуть важливий семінар для представників бізнесу та громадських організацій

25 жовтня 2021, 11:29

2021 10 25 seminarУ рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з державними органами проводить семінар.