Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Цікаво

Неадекватні пацієнти чотири рази нападали на медиків Смілянської швидкої

 

За останні чотири місяці в нашій області пацієнти або їхні родичі 9 разів нападали на бригади екстренки – тричі на фахівців Черкаської станції, чотири рази – Смілянської, по одному нападу – на бригади Уманської та Лівобережної станцій.
Про це повідомляє Ірина Назарок з обласного Центру екстреної медичної допомоги.
За її словами, непоодинокими при наданні медичної допомоги є випадки перешкоджання членам бригад швидкої з боку родичів або близьких пацієнта. Тож напади на медиків несуть загрозу їхньому здоров’ю та життю.
«Медики служби екстреної медичної допомоги працюють у зоні особливого ризику, оскільки часто вимушені надавати допомогу психічно неврівноваженим хворим, пацієнтам у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння, а також асоціальним особам. У таких випадках медики незахищені, і часто під загрозою опиняється вся бригада швидкої», – говорить пані Ірина.
І додає, проєкт Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників» вже кілька місяців як розглянутий, але медики так і не отримали ніяких нормативно-правових актів щодо спеціального складу злочину у разі посягання на життя і здоров’я, погрози або насильства щодо медичних працівників під час виконання своєї професійної діяльності.
«Тільки невідворотність покарання, усвідомлення того, що будь-яка незаконна дія хворого або його родичів матиме негативні наслідки, – є гарантією безпеки медиків», – наголошує Ірина Назарок.
Вона каже, що медики черкаської екстренки ще раз звертаються за допомогою до народних депутатів, до Міністерство охорони здоров'я щодо термінового прийняття закону про посилення відповідальності за напади на медикі.
«Давайте разом збережемо життя та здоров’я медичних працівників», – підсумовує пані Ірина.

scroll back to top

Коментарі  

Женя
-1 #1 Женя 03.08.2021, 10:38
Что ту скажешь. Корона вирус. Скоро будем избавляться от зомби.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
Вихованці гуртка «Терник» Тернівського ліцею з’їздили на екскурсію у Черкаський краєзнавчий музей

20 вересня 2021, 17:22

2021 09 18 eksk2З 15 вересня розпочинається гурткова робота Центру дитячої та юнацької творчості. Але досвідчені керівники гуртків вже працюють з дітками, починають новий курс навчання і виховання, набирають групи.


Цікаво
Довга пташина дорога додому

20 вересня 2021, 18:29

2021 09 20 osoidШлях міграції самки осоїда з супутнковим передавачем із Південної Африки до Південної Фінляндії.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.