Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
14 липня 2020, 10:34
У нашому місті вирішили показати, які круті результати мають наші молоді спортсмени та подякувати їм, що прославляють рідну Смілу на теренах нашої Батьківщини і за кордоном. Тому відділ молоді та спорту спільно з виконкомом за бюджетні кошти виготовили 16 білбордів з молодими успішними спортсменами.
Борди повісили у різних районах міста там, де мешкають спортсмени, щоб зробити для них сюрприз.
Разом з цим сміляни також будуть знати своїх спортивних героїв. До речі, на бордах вказані успіхи лише за цей рік.
Список спортсменів, які досягли високих спортивних результатів
(переможці змагань міжнародного та світового рівня)
П.І.Б. спортсмена |
Досягнення |
Сидоренко Дар’я |
Два І місця у Кубку світу з хортингу |
Лавренко Назар |
Два І місця у Кубку світу та два І місця в Чемпіонаті Європи з хортингу |
Пономаренко Ярослава |
Два 1 місця у Кубку світу з хортингу |
|
|
Силка Владислав |
I, II та III місця на Чемпіонаті світу ICF з драгонботу (веслування на човнах «Дракон») |
Шуляченко Антон
|
I, II та III місця на Чемпіонаті світу ICF з драгонботу (веслування на човнах «Дракон») |
|
|
Блохіна Анастасія |
I, II та III місця на Чемпіонаті світу ICF з драгонботу (веслування на човнах «Дракон») |
Карпенко Анастасія |
I, II та III місця на Чемпіонаті світу ICF з драгонботу (веслування на човнах «Дракон») |
Колєсніков Нікіта |
І місце у Чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф. |
Мозуль Ігор
|
І та ІІІ місця у Чемпіонаті світу та два І місця в Чемпіонаті Європи з хортингу |
Максименко Богдан |
Два І місця у Кубку Світу 2019 з хортингу |
Пирський Артем |
I, II та III місця у Чемпіонаті світу ICF з драгонботу (веслування на човнах «Дракон») |
Химич Артем |
Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу |
|
|
Панасенко Костянтин |
І, ІІ та ІІІ місця в Кубку світу з годзю-рю карате |
Троман Анастасія |
Три ІІ місця в Кубку світу з годзю-рю карате |
|
|
Письменний Вадим |
Два І місця на Чемпіонаті Європи з хортингу |
Кравчук Валерія |
Два І місця у Кубку світу та два І місця в Чемпіонаті Європи з хортингу |
|
|
Чернявський Олександр |
І місце у Чемпіонаті світу з карате в програмі куміте |
|
|
Шевченко Євген |
І та ІІ місця у Чемпіонаті світу з хортингу |
|
|
Боруц Ростислав |
3 місце у Відкритому найбільшому турнірі в Європі з вільної боротьби, присвяченому Кр. Полусалу |
|
|
Єпіфанов Владислав |
Чемпіон Європи та переможець Кубку світу з параканое |
|
|
Команда «Явір-Олімп» м. Сміла |
Чемпіони України з футзалу (U-11) |