Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Цікаво

На смілянського Оленя вчинено замах

2020 05 29 olen

 

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя. Дії злочинців були зафіксовані камерою спостереження.
Очевидці розповідають, що зловмисника все-таки вдалося затримати. Поліцію довелося чекати добрих 40 хвилин. І після складення протоколу вандал заплатив всього 170 гривень штрафу.
«Ось так сміляни і гості міста дбають про те, що створено для них же. В Смілі є соціально відповідальні підприємці. Які не просто "косять бабло". А намагаються зробити щось для міста. Окрасою центру дійсно став Олень. Але арт-об'єкт не всім до душі, як виявилося. Після цього уривку, були крики і погоня за цим "елементом", були довгі 45 хвилин очікування поліції, і протокол... На цілих 170 гривень штрафу... Скажіть чесно, Ви б після цього робили б щось для міста?» - написала свій комент місцева активістка Євгенія Гладир.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #4 Олександр К. 01.06.2020, 12:18
Якби "олень з'їв свиню", то пам'ятник можна було б ставити. А так за що? Вівці, вони менш шкідливі і, як правило, великої шкоди не роблять.
Цитата
Пасажир
+1 #3 Пасажир 31.05.2020, 21:49
То ж олень втік з чотириповерховоі споруди напроти!
П.с. Бо олень свині не товариш!
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 31.05.2020, 08:32
Звісно, вандалізм - це дуже погано. І за це треба карати. Але навряд чи можна прояв збоченого "креативу" вважати родинкою і окрасою. "Олень з'їв вівцю"? Може розкажете всім цей анекдот повністю? Особисто я цього "приколу" не розумію. А "підслухано в Смілі"? Якось не хочеться ходити туди, де підслуховують... Може ті вандали якраз підслуховуючий апарат шукали? :)
Цитата
привіт
+9 #1 привіт 30.05.2020, 08:56
олень-родзинка міста?! олень-окраса??
особисто моя думка: краще б замість цієї маячні встановили десяток смітників на тротуарах, а то на свіжевикошених весняних газонах повно РОДЗИНОК міста - недопалків та іншого сміття! не було б краще ОКРАСИ міста, чим чисті вулиці без сміття!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
ОСББ Черкащини беруть кредити на заходи з енергозбереження та енергоефективності

14 липня 2020, 17:22

2020 07 09 zberezena

На Черкащині у травні-червні уповноважені банки АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк видали 256 кредитів на 9,8 млн грн.


Цікаво
КОМВЗВОДУ ТАРАС МАТВІЇВ УДОСТОЄНИЙ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО

14 липня 2020, 18:30

2020 07 14 nagoroda

Українському офіцеру Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.