Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Цікаво

Розумні та обдаровані діти Сміли отримають по 500 грн стипендії від міської ради

2020 03 27 stipendii

 

Члени виконкому ухвалили рішення про призначення стипендій творчо обдарованим дітям і молоді міста та грошової винагороди їх керівникам на період з січня по червень 2020 року. У зв’язку з цим 15 дітей отримають по 500 грн кожному щомісяця, а 7 вчителів - по 1000 грн кожному одноразово.
Талановитим дітям будуть вручені відповідний сертифікат та Грамоти виконавчого комітету міської ради, а саме:
1) Глухенко Дарина Юріївна, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище-2019», перемогу у ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко»;
2) Гончаренко Вікторія Миколаївна, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «На святого Миколая творча іскорка палає», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України», лауреату ІІІ ступеня міжнародного конкурсу«ThefestivalbridgesinParis»;
3) Зайва Юлія Вікторівна, за ІІ місця у ІІІ етапі олімпіад з історії та української мови, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правових знань», ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
4) Зозуліна Дар’я Сергіївна, лауреату І ступенів Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України» та Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis», ІІ премію ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули в «Світі талантів», ІІІ премію Міжнародного конкурсу ІІІ «Pacsirta»;
5) Карпань Поліна Олександрівна, за І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі-параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»;
6) Ковтун Маріі Євгенівні, за І місця у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest» та VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
7) Коврик Марія Андріївна, за І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest», І місце у VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
8) Мироненко Едуард Павлович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ премії XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови, лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
9) Селезень Євгеній Сергійович, за ІІ місце у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів», ІІ місця у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів»;
10) Селезень Марія Сергіївна, за І премію у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії», лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»,ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»,;
11) Судак Захар Андрійович, за ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», лауреату ІІ ступеня у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»;
12) Федун Валерія Віталіївна, за І місце на Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у Міжнародному конкурсі театрального музичного та художнього мистецтва «Чарівна рапсодія-2019», лауреату ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis»;
13) Ховко Анастасія Олександрівна, за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»,лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
14) Ховко Михайло Олександрович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячої юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреату ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво»;
15) Яблонська Дарина Юріївна, за ІІ місце у ІІ етапі конкурсі-захисті наукових робіт МАН з Всесвітньої історії, ІІІ місце у ІІ етапі олімпіад з російської мови;
Також відзначено одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1 тис. грн. керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджено Грамотою виконавчого комітету міської ради:
1) Волошину Марію Сергіївну, вчителя фізики НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Сенатора»;
2) Мандро Ларису Вікторівну, викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
3) Нестропу Тамару Борисівну, вчителя історіі та права НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;
4) Попович Людмилу Іванівну,викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
5) Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;
6) Шаматову Анастасію Ренатівну, вчителя історії та правознавства НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»;
7) Шастун Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Народний художній колектив.Театр естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Житель Сміли отримав підозру за те, що займався гральним бізнесом

31 травня 2020, 14:01

2020 05 29 gralnuu

За процесуального керівництва Смілянської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 26-річному адміністратору незаконного грального закладу у місті Сміла за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).


Цікаво
Родина нашого земляка – композитора Кирила Стеценка славиться талантами

31 травня 2020, 15:31

2020 05 30 Zemlak

24 травня виповнилося 138 років від дня народження нашого земляка – українського композитора, хормейстера, педагога, громадського діяча, протоієрея УАПЦ Кирила Григоровича Стеценка.


Афіша
Онлайн-лекції з «Історії мистецтва» на прикладах жінок у мистецтві

31 травня 2020, 11:27

2020 05 25 mustetstvo

Щоб цікаво дізнатися більше про жінок у мистецтві, переходьте за посиланням https://bit.ly/3akuk1V та дивіться лекції від мистецтвознавиці Олександри Кущенко.