Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Цікаво

15 молодих спортсменів Сміли отримають грошову стипендію

2020 03 26 stependia

 

Згідно з рішенням виконавчого комітету призначено стипендій провідним спортсменам міста та грошову винагороду їх тренерам на період із січня по червень 2020 року. Тож 15 спортсменів отримуватимуть по 500 грн щомісяця, а 7 тренерів по 1000 гривень одноразово. Також їм будуть вручені відповідні сертифікати та Грамоти виконавчого комітету міської ради.
Кращими спортсменами міста стали:
1) Овчаренко Тетяна Сергіївна, за І-ше і ІІІ-тє місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О.В. Тканка», І-ше і ІІ-ге місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І-ше місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І-х і одне ІІІ-тє місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики;
2) Шуляченко Антон Романович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;
3) Силка В’ячеслав Віталійович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;
4) Губанов Дмитро Сергійович, за ІІІ-тє місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ-ге місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Кам'янець-Подільського міського голови, І-ше місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ-тє місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б. Хмельницького;
5) Дзюбан Анастасія Сергіївна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІ-ге місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;
6) Рузієва Заріна Ілхомівна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІІ-тє місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;
7) Кузьміна Єлизавета Володимирівна, за ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики;
8) Лавренко Назар Павлович, за І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І-ше місце у чемпіонаті України з хортингу;
9) Панасенко Костянтин Віталійович, за І-ше, ІІ-ге і ІІІ-тє місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, два І-х, одне ІІ-ге і два ІІІ-х місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате;
10) Мозуль Ігор Андрійович, за І-ше і ІІІ-тє місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з хортингу;
11) Письменний Вадим Олександрович, за два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу;
12) Химич Артем Дмитрович за два І-ші місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв;
13) Коротич Анна Василівна, за три ІІ-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;
14) Стахурський Давид Олександрович, за три І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;
15) Суханов Олексій Сергійович, за два І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе».
Кращі тренери міста:
1) Чернявська Катерина Миколаївна, тренер-викладач з легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;
2) Панчоха Марина Іванівна, керівник гуртка «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості;
3) Кириленко Юрій Мусійович, керівник гуртка «Веслування» Будинку дитячої та юнацької творчості;
4) Баєв Сергій Миколайович, тренер-викладач з важкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;
5) Левченко Анатолій Михайлович, тренер-викладач з хортингу Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», керівника спортивного клубу «Прайд»;
6) Пітенко Сергій Анатолійович, тренер-викладач Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;
7) Дем’яненко Ніна Трохимівна, тренер обласного регіонального центру «Інваспорт».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Валерія Бандурко

Bandyrko

Про «Агро-Рось», найбільшого виробника сільськогосподарської продукції в Смілянському районі

Зоя Казанжі

KazanIu

 

Про відкриту й нахабну війну за наш мозок 

 

Віталій Портніков

Portnikov

 

Про те непросте майбутнє, яке нас чекає 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні у Смілі планують провести дві сесії міської ради. НАЖИВО

21 травня 2020, 15:15

2020 05 21 ses

На четвер, 21 травня, о 15.00 заплановано провести третє пленарне засідання 122-ї сесії міської ради. А на 16.00 - позачергову 123-тю сесію.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Із цього тижня у районі можуть відновити роботу дитсадки

25 травня 2020, 13:32

2020 05 25 sadНачальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Василь Мельник проінформував, що відділ освіти рекомендує органам місцевого самоврядування відновити роботу дитсадків з 25 травня.


Цікаво
МАЛОВІДОМА ЧЕРКАЩИНА: ЯК ВЕРБІВКА ВИШИВАЛА РОБОТИ МАЛЕВИЧА

23 травня 2020, 15:44

2020 05 06 verbivka

Вербівок в Україні — трохи не як дерев при дорозі: по кілька в одній області точно можна зустріти.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».