Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Цікаво

Чи потрібне Смілі КП МІФК?

2020 01 21 MIFK

 

На депутатській комісії говорили про діяльність комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» (КП МІФК).
Це збиткове підприємство. Тож депутати намагалися розібратися, навіщо воно потрібне? Кому потрібне? Де брати доходи на зарплати його працівникам? Які функції виконує це КП?
З’ясувалося, що «Муніципальну інвестиційно-фондова компанію» тепер очолює новий директор - Олександр Майка. Нагадаємо, це підприємство мало кількох одіозних директорів і працівників. Останнім часом ним керувала депутат обласної ради Валентина Далібожак (тоді, приступивши до роботи, вона мала багато ідей і задумів, але, очевидно, жінці так і не вдалося зробити щось толкове).
Раніше, КП МІФК пропонувало кілька цікавих інвестиційних проектів для Сміли. Наприклад, міні-ГЕС, сонячна електростанція, сміттєсортувальний завод. Але міська влада сама ж бракувала і гальмувала ці ідеї. Тож ніяких інвесторів так і не вийшло залучити у наше місто…
Зараз знову новий директор. У штаті – сього дві особи. Грошей на зарплату – немає. За цим КП закріплено міське майно і землі.
Новий директор планує, щоб МІФК зайнялося обслуговуванням тих будинків, які не мають ОСББ. Для цього треба змінити Статут КП МІФК. Зокрема, пункт 3.1. статті 3 Статуту викласти в наступній редакції: «3.1. Підприємство створене з метою організації та здійснення комплексного обслуговування об’єктів житлового фонду, залучення та впровадження новітніх інвестиційних програм та задоволення соціальних та економічних потреб трудового колективу на основі одержаного прибутку» іт.д.
Проте депутати не схвалюють нові ініціативи МІФК. Депутат Ольга Нікітченко зауважила, що КП МІФК може зайнятися цією справою лише вигравши конкурс, або якщо жителі будинків самі прийдуть і попросять. А так нав’язувати людям КП - це не бюджетне питання.
Інші депутати критикували КП МІФК за те, що воно вже кілька років працює, його робітники з’їли 600 тисяч бюджетних коштів на зарплати. Але так нічого толкового для міста і не запропонували…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олександр Коваленко

KovalenkoCherkasanu

 

Про закриття лікарень і права українців на охорону здоров'я і лікарську допомогу

 

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
В Умані теж міська влада конфліктує зі своїм народним депутатом

23 лютого 2020, 12:55

2020 02 20 Yman

17 лютого на сайті Єдиної системи місцевих петицій у розділі “Умань” з’явилась нова Міська влада сусіднього міста Умань зареєструвала офіційну петицію про те, щоб прибрати із центральної вулиці міста пам’ятник Тарасу Шевченку і замість нього поставити новий – Антону Володимировичу Яценку.


Цікаво
Як Північно-Кримський канал зламав життя тисяч українців

23 лютого 2020, 15:20

2020 02 20 GES

Щоб напоїти кримську напівпустелю збудували каскад з шести водосховищ на Дніпрі, котрі покрили понад 500 тис. га родючих полів — втричі більше, ніж планувалося зросити в Криму.


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!