Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Цікаво

Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

2019 09 21 Tsubko

 

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.
Він стисло і зрозуміло пройшовся по найголовніших проблемах міста, розповів, чого слід чекати жителям Сміли у найближчому майбутньому.
Якщо коротко, то новини такі:
- Поки що воду у Смілі не відключатимуть;
- Тариф на воду піднімуть, хоч це і непопулярне рішення;
- Міський бюджет порожній і марно розтрачений попередньою владою;
- Цибко через суди доб’ється того, щоб із Сміли зняли борг 86 млн грн;
- Незабаром, 26 вересня, сесія, але Цибко не має більшості депутатів, тож закликає смілян прийти і підтримати його у боротьбі за владу з попередниками;
- Цибко дає оцінку діям влади Віктора Федоренка, його команди;
- Цибко звинувачує родину міжрайонного прокурора Яценка у зговорі з Віктором Федоренком;

 

 

 


Повну версію гарячого інтерв’ю міського голови Олексія Цибка дивіться на нашому каналі – Сміла.ua.
Підписуйтесь на канал Сміла.ua – щоб транслювати новини онлайн нам треба набрати більше тисячі підписників. Чим більше підписників – тим швидше і оперативніше Ви отримуватимете найсвіжіші новини нашого міста!

scroll back to top

Коментарі  

Інна
+4 #6 Інна 26.09.2019, 08:25
У родині Яценків інвалідність--сімейний бізнес. Дружина Олександра Яценка, яка працює заступником керівника апарату Смілянського суду теж має інвалідність.
Цитата
Павло
+7 #5 Павло 25.09.2019, 18:25
Цитую Анатолій:
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...

Олександра Яценка брали на хабарі. Він має інвалідність, його брат прокурор Володимир Яценко теж має інвалідність. Брати-інваліди.
Цитата
Анатолій
+3 #4 Анатолій 22.09.2019, 18:08
Цитую Павло:
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.

А якого з цих братів на виїзді із Сміли в генделику брали на хабарі в 100 тис. зелених? Бо щось забулося...
Цитата
Павло
+8 #3 Павло 22.09.2019, 14:37
Дивна хвороба у Людмили Омельченко, то каже, що в неї інсульт, то наступного дня на роботі. Який лікар дає їй лікарняні?
Цитата
Павло
+6 #2 Павло 22.09.2019, 14:36
Пане Цибко, ви що не знаєте, що рідний брат Смілянського прокурора Олександр Яценко працює у міській раді начальником екоінспекції? Чи Вам один брат поганий, а другий хороший? Визначтесь.
Цитата
Фёдор Сурков
+3 #1 Фёдор Сурков 21.09.2019, 08:46
А кто Прусса с работы выгонял за то что тот не хотел подписывать на Смилакомунтеплоэнерго долги попередников, а??? не Цибко ли....А теперь он будет в суд подавать...подслушал у Кармазина пути спокойной жизни в кресле мэра??? Кармазин то не ё,потому как поздно за эту соломинку ухватился...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Очікується похмура погода

31 травня 2020, 10:25

2020 05 31 pogoda

У Смілі очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго.


Цікаво
Як у наших селах у минулому столітті хати будували

30 травня 2020, 15:32

2020 05 26 xatu

Для тих, хто не знає як у минулому столітті у наших смілянських селах будували хати – варто подивитися це відео.


Афіша
Онлайн-лекції з «Історії мистецтва» на прикладах жінок у мистецтві

31 травня 2020, 11:27

2020 05 25 mustetstvo

Щоб цікаво дізнатися більше про жінок у мистецтві, переходьте за посиланням https://bit.ly/3akuk1V та дивіться лекції від мистецтвознавиці Олександри Кущенко.