Управління освіти міста Сміла подало на затвердження виконкому списки на призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді нашого міста. Як зауважила начальник управління Тетяна Трушкова, у нашому місті дуже багато розумних і талановитих дітей, переможців різних змагань та конкурсів. Обрати лише 15 з них було дуже важко, але комісія все-таки визначила найкращих, які отримуватимуть стипендію на період із липня до грудня 2022 року.
Тож виконавчий комітет міської ради вирішив призначити стипендію творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500 грн кожному щомісячно на період із липня і до кінця цього року, вручити відповідний сертифікат та нагородити Грамотою виконавчого комітету міської ради. Також одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1000 грн буде відзначено керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, їм теж вручать відповідний сертифікат та нагородять Грамотою виконавчого комітету міської ради.
Список творчо обдарованих дітей та молоді на відзначення стипендією міського голови у ІІ півріччі 2022 року
№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Заклад, в якому здобув перемогу
Результативність
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
1.
Аркушенко Вікторія
Володимирівна
15.05.2006
Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;
ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: екологія)
Салтикова Олена Володимирівна
2.
Багач Вероніка Віталіївна
11.03.2006
Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12
ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: зарубіжна література);
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Козубенко Тамара Володимирівна
3.
Білякова Юлія Владиславівна
02.04.2007
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня –гімназія імені В. Сенатора»
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови;
ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції німецької мови;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії
Бараннік Марина Павлівна
4.
Васильєв Матвій
Володимирович
15.10.2007
Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12
І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії;
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії
Погоріла
Людмила Олександрівна
№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Заклад, в якому здобув перемогу
Результативність
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
5.
Єфімова Альбіна Євгенівна
03.02.2010
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
Гран-прі у міжнародному очно-дистанційному дистанційному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;
Диплом І ступеня І Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Uman SplashFest”;
І місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART PEOPLEFEST;
І місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Талантія»;
ІІ місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART PEOPLEFEST;
І місце у міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;
ІІ премія у другому Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зорепад зимової творчості»;
ІІ місце у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних танців;
ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі«Травневий диверсимент»;
ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях по спортивних танцях «Кубок Жемчуга»;
ІІІ місце у змаганняїх на «Кубок міста Кропивницький»
Сазонець Анна Вікторівна
№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Заклад, в якому здобув перемогу
Результативність
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
6.
Ель АнссаріМаліка
12.01.2007
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;
І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика;
І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені Т.Г.Шевченка
КотоваІлонаСеменівна
7.
Жежер Богдан Сергійович
29.09.2010
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
Iмісце в обласному конкурсі виконавської майстерності;
Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» м.Кропивницький
Синявський Анатолій Володимирович
8.
Каліна Артем
Ігорович
23.01.2006
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;
ІІІ місце у у конкурсі-захисті наукових робіт у секції прикладної математики
Фоміна Віра Олексіївна
9.
Криворучко
Поліна
Віталіївна
14.06.2008
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Яременко Наталія Сергіївна
10.
Правосуд Оксана Сергіївна
15.06.2006
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»
І місце у конкурсі-захисті наукових робіт у секції географії та ландшафтознавства;
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології
Онученко Лідія Михайлівна
№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Заклад, в якому здобув перемогу
Результативність
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
11.
Сербіна
Анастасія
Валеріївна
05.08.2006
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Кієнко Людмила Петрівна
12.
Синьогуб
Крістіна
Олександрівна
17.02.2009
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»
Лауреат Гран-Прі Премії XXVМіжнародного багатожанрового фестивалю – конкурсу мистецтв «Скарби нації»;
І місце у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Світ мистецтва» ;
Лауреат І премії 2-ого Всеукраїнського багатожанрового конкурсу –фестивалю «Мелодія осені -2021»;
І місце у міжнародному конкурсі «Таланти -2021»;
І місце у у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі « Чарівний світ»;
І місце у VІ Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв “Yulaartfest”;
І місце у четвертому Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів ІV»;
ІІ місце у Всеукраїнському дистанційному творчому марафоні «Україна – це ми»;
І місце у багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановитий я»;
І місце у дистанційному всеукраїнському конкурсі –фестивалі мистецтв «Я люблю Україну»;
Воробйова Інна Іванівна
№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження
Заклад, в якому здобув перемогу
Результативність
Прізвище, ім’я, по батькові керівника
Лауреат ІІ премії Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Смайлфест» «Велика родина – моя Україна»
13.
Таран Марія Олександрівна
31.05.2006
Навчально-виховний кмплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Сенатора»
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки;
ІІІ місце в онлайн – турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»;
ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції мікро- та макроекономіки
Кільчевська Ольга Вікторівна
14.
Федоренко
Олександра
Анатоліївна
15.06.2007
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;
ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;
ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН з української мови та літератури
Решетняк Юлія Володимирівна
15.
Яценко Артем Михайлович
27.11.2011
навчально-виховний комплекс «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»
Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Національний парад талантів»;
І місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяна Україна»;
І місце в Міжнародному фаховому конкурсі талантів «Зоряне світло Нью-Йорку»;
І місце у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж»;
IIмісце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Україна єдина»;
Вчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.
Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.