Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

26 червня 2022, 10:08

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Економіка

У Смілі працюють над створенням та укомплектуванням добровольчих формувань

 

 

Міський голова Сміли Сергій Ананко повідомив, що міська влада продовжує працювати над офіційним створенням добровольчих формувань для захисту та підтримки порядку у нашому місті.

Було проведено нараду з представниками добровольчих формувань. Зараз чекають на наказ із області про призначення керівника цих добровольчих формувань.
Минулого тижня на засіданні виконкому було ухвалене рішення про «Програму сприяння та забезпечення добровольчих формувань Смілянської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки».
Ця програма створена відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» та постанов Кабінету Міністрів України про територіальну оборону. Військова агресія з боку російської федерації проти нашої рідної України вимагає вирішення питань організації та підготовки добровольчих формувань Смілянської міської територіальної громади (ДФСМТГ).
Тож міська влада за рахунок міського бюджету та інших доступних фінансових джерел мусить забезпечити харчування та надання медичної допомоги для ДФСМТГ. А також придбання предметів, матеріалів та необхідного майна для облаштування об’єктів ДФСМТГ, сил опору у пунктах дислокації, блокпостів, функціонування об’єктів критичної інфраструктури, захисних споруд, вогневих позицій. Забезпечити перевезення особового складу ДФСМТГ, забезпечувати формування транспортом, амуніцією та всім необхідним для охорони і захисту міста у разі нападу ворога, для протистояння ворожому захопленню.
Тож відповідна Програма для забезпечення добровольчих формувань вже є. але суми, які витрачатимуться на це з бюджету – не вказані, зазначено, що кошти виділятимуться виходячи з конкретних завдань у межах наявних ресурсів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор КОГУТ

 

Проблем із водопостачанням у Смілі немає

 

 

Лариса САЛІМОНОВИЧ

Про те, що на біснуватих сусідів, які уявили себе царями світу, чекає сумне прощання з ілюзіями

 

Валерія БАНДУРКО

 

Про День журналіста

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Смілі виконали міський бюджет за травень на 100%

10 червня 2022, 16:22

2022 06 09 budgetМіський голова Сергій Ананко повідомив приємну новину – у нашому місті повністю виконано міський бюджет за травень.


Суспільство
Смілянські кладовища позаростали бур’янами

26 червня 2022, 14:25

2022 06 26 burПерший заступник міського голови Олександр Лисенко розповів, що об’їхав усі кладовища міста і вжахнувся: на деяких могилах порозросталися такі бур’яни, що вище людського зросту.


Цікаво
Як надати першу допомогу людині, що опинилась під завалом

26 червня 2022, 16:36

2022 06 26 zavaliРизик опинитися під завалом нині є в кожного українця. У МОЗ розповіли, що внаслідок цього у людини може розвинутися небезпечний стан — синдром довготривалого здавлення


Афіша
Енергетики оголосили ціну універсальної послуги на липень

22 червня 2022, 15:24

2022 06 22 cinaНаразі вже відома ціна універсальної послуги енергетиків на липень 2022 року.