Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Економіка

У смілянському терцентрі провели опитування і похвалили самі себе

Територіальний центр функціонує для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
На обліку у територіальному центрі надання соціальних послуг перебуває 1350 одиноких та одиноко проживаючих громадян, з них 1292 особи похилого віку та 264 особи з інвалідністю, які отримують весь спектр послуг, необхідних для підтримання достойного рівня життя. При територіальному центрі функціонують два відділення: відділення соціальної допомоги вдома, яке обслуговує 208 осіб; відділення денного перебування, яке обслуговує 1142 особи.
У травні-червні у терцентрі провели внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг. Були використані такі методи як опитування, анкетування, спостереження та вивчення документації.
Участь в анкетуванні й опитуванні взяло 102 особи. З усіх питань майже стовідсотково були отримані відповіді «добре». За минулий рік було всього 4 скарги.
Проте частка задоволених звернень про отримання соціальної послуги догляду вдома складає 49 %. Причинами низького показника є відсутність можливості здійснення обслуговування на платній основі через платоспроможність громадян та підвищення тарифів на послуги.
Після аналізу моніторингу працівники терцентру зробили такий висновок: незважаючи на узагальнений статус „добре” по обох відділеннях, територіальним центром планується ряд заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків, удосконалення процесу обслуговування і підвищення якості соціальних послуг.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
Незважаючи на дощ, Сміла драйвово відсвяткувала 624-ий День міста

19 вересня 2021, 12:07

2021 09 19 misto218 вересня сміляни святкували 624-ий День міста.
Працівники культури і представники міської влади, які організовували дійство, попрацювали на славу – незважаючи на погодні умови свято відбулося! І відбулося помпезно, драйвово, стильно, сучасно, вдало і на всі смаки.


Цікаво
Бібліотекарка з Тальнівщини створює унікальні картини із зерна

18 вересня 2021, 16:34

2021 09 18 kartiniНасіння і крупи – здавалося б, як з цього можна зробити витвір мистецтва. «Дуже легко, треба лише мати трішки терпіння, зусиль і фантазії», – стверджує жителька Легедзиного, що на Тальнівщині, Галина Мифодюк.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.