Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Економіка

До станції імені Тараса Шевченко пішов швидкісний дизель-потяг

2020 09 24 potyag

 

Почав курсувати швидкісний дизель-потяг за маршрутом “Черкаси - станція імені Тараса Шевченка”.
Про це повідомляє голова ОДА Сергій Сергійчук.
За його словами, це важливий, але тільки перший крок до глобальних інфраструктурних змін. І не в далекій перспективі, а вже найближчим часом.
«Потяг щодня робитиме 4 зворотніх рейси. Розклад сформували так, щоб людям було зручно пересідати на потяги «Інтерсіті», що йдуть в усіх напрямках нашої держави», – наголошує голова облдержадміністрації.
Він говорить, що наразі вирішується одна з транспортних проблем черкащан. А наступного року буде проведемо модернізацію ділянки «Черкаси – станція імені Тараса Шевченка». У державному бюджеті 2021-го року на це вже передбачено 195 млн грн.

 

2020 09 24 potyag1


«Це дасть можливість черкащанам значно скоротити час поїздок до Києва та зв’яже наше місто в одну лінію швидкісних потягів з іншими обласними центрами. Сьогоднішня подія – наша чітка відповідь тим скептикам, які не вірили в те, що це можливо зробити в короткий термін», – підсумовує Сергій Сергійчук.

scroll back to top

Коментарі  

Ооександр К.
0 #8 Ооександр К. 02.10.2020, 21:37
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

Нема пільг. І не тільки пенсіонерам.
Цитата
Іван
0 #7 Іван 30.09.2020, 17:03
#6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Дякую за інформацію. Тому що поїзд регіональний, то певно пенсіонерам пільг нема.
Цитата
пpивiт
0 #6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

наче 70 і 29 грн 1 і 2 клас. перший - середній вагон. він на фото. про пенсіонерів не знаю.
дорого, як для дизеля(16грн на старому), але 36хв в зручному кріслі без тряски і вже на кінечній зупинці.
Цитата
Іван
0 #5 Іван 29.09.2020, 08:35
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?
Цитата
пpивiт
-2 #4 пpивiт 25.09.2020, 07:48
швидкісний?! на Умань його пускайте!
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 24.09.2020, 22:38
Доповню. Розклад виявляється вже є на сайті укрзалізниці. Тільки не в приміських поїздах. Це поїзд регіональний і ходить додатково до того що було. 4 рейси і один з них навіть робить зупинку на станції Сміла.
Цитата
Vasya Vasin
-1 #2 Vasya Vasin 24.09.2020, 15:05
Пане Сергійчук,відкрию Вам страшну таемницю,Все старе не підходить до всього нового,треба робити модернізацію,але це наш з Вами сикрет.sz2c4
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 24.09.2020, 14:12
Що і пістолет підійшов і 380 знайшли? А розклад коли буде?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

Чому я йду в депутати? 

 

Світлана ЦЬОМА

 

Про цілі, які ставлю перед собою, як кандидат у депутати 

Юрій БУГАЙОВ

 

Про те, що набридло бути спостерігачем руйнації Сміли 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Надалі знову повіє теплом

21 жовтня 2020, 08:25

2020 10 21 pogoda

Все вказує на кульмінацію похолодання, а надалі знову повіє теплом.


Цікаво
З якими гаслами українські історичні постаті йшли б на вибори 2020: кумедна добірка

20 жовтня 2020, 18:25

2020 10 20 gasla

Місцеві вибори в Україні 2020 вже на носі, а по телебаченню і в інтернеті ми бачимо все більше і більше гасел від кандидатів та агітаційних роликів. Історичний блогер Іван Гоменюк вирішив пофантазувати на цю тему.


Афіша
Цього тижня у Смілі відбудеться кілька змагань з футболу

13 жовтня 2020, 09:21

2020 10 12 fytboll

14 жовтня о 15.00 відбудеться 11 тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд І ліги на стадіоні "Авангард".