Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

28 вересня 2020, 08:20

es

 

 

710 60 без адреси

 

Економіка

На смілянського Оленя вчинено замах

2020 05 29 olen

 

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя. Дії злочинців були зафіксовані камерою спостереження.
Очевидці розповідають, що зловмисника все-таки вдалося затримати. Поліцію довелося чекати добрих 40 хвилин. І після складення протоколу вандал заплатив всього 170 гривень штрафу.
«Ось так сміляни і гості міста дбають про те, що створено для них же. В Смілі є соціально відповідальні підприємці. Які не просто "косять бабло". А намагаються зробити щось для міста. Окрасою центру дійсно став Олень. Але арт-об'єкт не всім до душі, як виявилося. Після цього уривку, були крики і погоня за цим "елементом", були довгі 45 хвилин очікування поліції, і протокол... На цілих 170 гривень штрафу... Скажіть чесно, Ви б після цього робили б щось для міста?» - написала свій комент місцева активістка Євгенія Гладир.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #4 Олександр К. 01.06.2020, 12:18
Якби "олень з'їв свиню", то пам'ятник можна було б ставити. А так за що? Вівці, вони менш шкідливі і, як правило, великої шкоди не роблять.
Цитата
Пасажир
+1 #3 Пасажир 31.05.2020, 21:49
То ж олень втік з чотириповерховоі споруди напроти!
П.с. Бо олень свині не товариш!
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 31.05.2020, 08:32
Звісно, вандалізм - це дуже погано. І за це треба карати. Але навряд чи можна прояв збоченого "креативу" вважати родинкою і окрасою. "Олень з'їв вівцю"? Може розкажете всім цей анекдот повністю? Особисто я цього "приколу" не розумію. А "підслухано в Смілі"? Якось не хочеться ходити туди, де підслуховують... Може ті вандали якраз підслуховуючий апарат шукали? :)
Цитата
привіт
+9 #1 привіт 30.05.2020, 08:56
олень-родзинка міста?! олень-окраса??
особисто моя думка: краще б замість цієї маячні встановили десяток смітників на тротуарах, а то на свіжевикошених весняних газонах повно РОДЗИНОК міста - недопалків та іншого сміття! не було б краще ОКРАСИ міста, чим чисті вулиці без сміття!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

Софія ГНІДАЯ

Gnidaya

 

Про те, чому я йду на вибори від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

 

Про коронавірус

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Держпродспоживслужба повідомляє: увага – десикація!

28 вересня 2020, 17:29

2020 09 28 litak2

Проводити десикацію рекомендується першою чергою для пізньостиглих культур: соняшнику, льону, сої, пшениці, гороху, картоплі, насінників цукрових буряків, люцерни, конюшини та інших культур приблизно за 10 діб до збирання врожаю.


Цікаво
Невролог розповів, як позбутися від метеозалежності

28 вересня 2020, 18:35

2020 09 19 nervu

З 25 по 28 вересня на Землі очікується сильна магнітна буря.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.