Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

26 листопада 2020, 18:25

 

 

710 60 без адреси

 

 

Польська благодійна організація отримала величезний рахунок за телефон після втрати GPS-трекера, який вона розмістила на спині лелеки.
За повідомленням офіційного мовника Радіо Польща, екологічна група EcoLogic в минулому році розмістила трекер на спині білого лелеки для відстеження міграційних звичок птаха.
Він пролетів близько 6000 км і був простежений до долини Блакитного Нілу на сході Судану, перш ніж благодійна організація втратила контакт.
Але у Судані хтось знайшов трекер, витягнув SIM-карту та поклав її у свій телефон, а потім здійснив телефонні дзвінки на 20 годин.
Радіо Польща повідомляє, що організація отримала телефонний рахунок на суму понад 10 000 польських злотих (2700 доларів США; 2064 фунтів стерлінгів), яку вона повинна буде заплатити.
Позначення лелеки відіграє важливу роль у дослідженнях екологів та збереженні мігруючих птахів, а дані мікро-GPS-трекерів можуть бути використані, щоб допомогти вченим оцінити звички, соціальну поведінку та загрози птахів.
Хоча в даний час білий лелека не піддається ризику, індустріалізація та осушення заболочених земель підштовхнули цей вид до майже вимирання в Європі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Сергій ДОРОТИЧ

Про проблеми, які підготували депутати для підприємців з 01.01.2021 року

Авторизуватися через соціальні мережі: