Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

2019 06 12 golybu

 

У селі Легедзине Тальнівського району румуни випустили в небо понад 80 тисяч голубів. Таку акцію вони проводять другий раз за останні три роки. Птахи, як і 29 травня 2016 року, взяли курс на південь.
Про це повідомляє у Фейсбуці Микола Кулик, житель Легедзиного.
«80 000 голубів привезли з західної Румунії, практично через пів-Європи, щоб в провінційному селі, за сорок метрів від твого будинку їх випустити», – обурюється пан Микола.
І додає, всі голуби дружно полетіли на південь та пропонує подивитися ранкове відео...

 

2019 06 12 golybu1


Як повідомляє видання «Вісті Черкащини», директор Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк не знає, чому румуни випустили голубів над трипільськими поселеннями.
Водночас сільський голова Легедзиного Сергій Гульченко каже, що вперше чує про таке й обурюється тим, що румуни офіційно не попередити місцеву владу про свої експерименти, які можуть завдати шкоди птахам, тваринам і довкіллю.
До речі, у 2016 році в небо над Легедзиним румуни випустили 12 тисяч голубів. Так румунські орнітологи проводять експеримент, аби дізнатися скільки голубів повернеться і за який час вони долетять із найбільшого у світі поселення Трипільської культури, яке знаходиться біля Легедзиного до такого ж поселення археологічної культури, яке в Європі називають Трипілля-Кукутень.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

Про ставлення влади до індивідуального опалення в місті

 

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Авторизуватися через соціальні мережі: