Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

1 червня у закладі дошкільної освіти № 3 (колишній «Чебурашка») відбулося яскраве та веселе свято «Привіт, літо!», яке подарувало вихованцям чимало радості, позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Для дітей підготували насичену розважальну програму з цікавими конкурсами, захопливими змаганнями, рухливими іграми та веселими естафетами. Малеча із задоволенням демонструвала свою спритність, кмітливість і вміння працювати в команді.
Особливе захоплення у дітей викликала бульбашкова вечірка, яка стала справжньою кульмінацією свята. Безліч повітряних бульбашок, щасливі усмішки та радісний дитячий сміх створили атмосферу справжнього літнього дива.

 


За словами організаторів, головною метою заходу було подарувати вихованцям гарний настрій та яскраві емоції на початку літа.
«Нехай це літо буде для наших вихованців теплим, веселим, безпечним і сповненим нових відкриттів!» — побажали педагоги закладу дошкільної освіти № 3.
Свято стало чудовим початком літньої пори та залишило у пам’яті дітей багато приємних спогадів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій ОСОКА

osoka

 

Про борщ із буряковою гичкою

 

Регіна ГУСЕЙНОВА

Guseinova

Про безпеку жінок і дівчат

 

 

Валерія ЧАЛИЙ

Про те, що 100 балістичних ракет при супроводженні 1000 дронів по Москві набагато ефективніше, ніж всі ці засідання імпотентної Ради безпеки ООН