Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Медичний фронт Черкащини: тримаємо курс на підсилення.
На цьому на обласній колегії керівників районів і територіальних громад Черкащини наголосив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
Про це повідомляють в ОВА.
За словами очільника області Ігоря Табурця, маємо спільно дбати про стабільне функціонування медичної сфери і примноження її можливостей.
«Сьогодні разом із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком провели робочу зустріч у Третій міській лікарні. За кількістю пацієнтів щороку вона – серед закладів-флагманів із широким спектром медичної допомоги: від невідкладної до вузькоспеціалізованої та реабілітації», – розповідає пан Ігор.

 


І уточнює, торік у цій лікарні завершили модернізацію відділення екстреної медичної допомоги.
«Цей проект було реалізовано державним і міським коштом. Водночас заклад має потенціал для розвитку, зокрема, в судинній хірургії, травматології, стати активним учасником нашого кластера із трансплантології. Детальніше про це поспілкувались із колективом. Принагідно передали для травматологічного відділення лікарні монітори пацієнта», – веде далі Ігор Табурець.

 


І підсумовує, з боку обласної військової адміністрації постійно підтримуються всі розвиткові ініціативи в медичній сфері нашого краю.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Аліна СЕМЕРЯКОВА

 

Великий Луг

 

 

 

Юрій БУТУСОВ

Про знищення Каховської дамби – чергове повторення Путіним в Україні гітлерівської тактики "випаленої землі"

 

Андрій ЛЮБКА

 

«Тливога»