Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Своїм рішенням депутати більшісттю голосів підтримали перейменування вулиць і провулків міста. Щоправда із 48 лише 45 тепер стануть новими топонімами. Три вулиці були відправлені на доопрацювання.

Червономіську і Смоленську з причин, що вони на межі з іншими громадами і треба спочатку узгодити деякі нюанси.

По вулиці Герцина депутати вирішили ще обговорити із жителями їхні пропозиції по новій назві. Адже люди, які брали участь у громадському обговоренні, були проти перейменування на честь Михайла Драй-Хмари. Та ті назви, що вони пропонували, аргументовано відхилили члени топонімічної комісії. Тепер дискусія продовжиться.
На даний час на розгляді комісії з питань найменування (перейменування) вулиць знаходиться ще 48 назв вулиць і провулків Сміли. Попереду ще багато роботи, щоб прибрати з мапи міста топоніми пов'язані із країною-агресоркою.

Як зазначила голова топонімічної комісії Лариса Петрушевець, вони у своїй роботі прагнуть перш за все повернути історичні назви вулиць Сміли, щоб у назвах були закарбовані імена тих діячів і визначних людей, хто зробив великий внесок у становлення і розбудову української державності та увіковічнені прізвища відомих письменників, композиторів, спортсменів, науковців і т.д.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

Юлія БАРАНЬКО

 

8 березня

 

 

Юлія Паєвська (Тайра)

 

Ви можете отримати допомогу і підтримку