Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

В обласному управлінні міграційної служби провели колегію й підсумували результати діяльності за минулий рік.

 


Як повідомляють у цьому відомстві, пріоритетними напрями роботи міграційної служби були спрощення процедур надання адміністративних послуг, протидія нелегальній міграції, інформаційна взаємодія між державними електронними ресурсами з використанням унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, комунікація з громадськістю, запобігання та протидія корупції тощо.
Учасники колегії обговорили напрацювання по основних напрямах роботи служби у період воєнного стану та окремі проблемні питання. Зокрема, наголосили, що торік в нашій області було оформлено майже 86 тисяч паспортів громадян України для виїзду за кордон та понад 43 тисячі ID-карток. Також понад 7 тисячам осіб продовжено термін дії паспортів громадян України для виїзду за кордон та внесено інформацію про дітей до закордонних паспортів батьків.
Мова йшла й про те, що минулого року оформлено та видано 275 посвідок на постійне проживання, 558 посвідок на тимчасове проживання в Україні та 214 дозволів на імміграцію в Україну, 8 особам надано статус особи без громадянства. Цікаво, що загалом на Черкащині постійно проживає понад 9 тисяч іноземців, майже 2 тисячі проживають тимчасово. Водночас за 2022 рік в області виявлено 182 нелегальних мігрантів. До адміністративної відповідальності за порушення міграційних правил притягнуто 359 осіб. На них накладено штрафів майже на 700 тис. грн.
Начальник УДМС у Черкаській області Іван Шапран зазначив, що кількість наданих адміністративних послуг торік збільшилася на 25%, порівняно з 2021 роком. Це насамперед пов’язано зі збільшенням чисельності жителів області. Адже понад 150 тисяч вимушених переселенців прибули на Черкащину. Багато з них потребували відновлення втрачених документів, зокрема паспорта громадянина України. Всі вони мали змогу оформити необхідні біометричні документи у підрозділах УДМС у Черкаській області.
За підсумками роботи колегією окреслені завдання на поточний рік.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!