Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Свого часу СКП "Смілатеплоенерго" було створене як потенційна заміна КП "Смілакомунтеплоенерго". Адже у останнього із прибутковою фінансовою діяльністтю не складалось.
Підприємство завжди було з боргами, потім ще й з легкої руки одного із скликань депутатів міськради потрапило у багаторічне розпорядження ТОВ "Сміла Енергоінвест".
Цю довгу історію, мабуть, переповідати не варто, адже всі сміляни її "прєлєсті" відчували на собі і слідкували за її розв'язкою ледь не в прямому ефірі. Бо і представники Нафтогазу були у Смілі, і різні судові виконавці, і хто тільки тут із нардепів не наманався розібратись із проблемами, щоб сміляни були з теплом. Тягнулась роками ця біда і наче всі зраділи, що завершилась - вигнали зажерливий "Енергоінвест" зі Сміли, позбавились боргового зашморгу від них, але легше насправді споживачам централізованого опалення не стало. Наче і відбились від чужаків, залишилось своє, комунальне підприємство. Та ціни за їх тепло всеодно дуже суттєво б'ють по гаманцям і їх абонентів, і індивідуальників.
Проблема суттєва та зараз не про це...
Весь цей час тихенько існувало СКП "Смілатеплоенерго". Там змінювались керівники. Штат був не великий: директор та заступник директора. Але зарплати у них були завжди солідні. Тож хто тільки не прагнув покерувати цим комунальним підприємством - всіх і не пригадаєшь - бо на це "тепленьке" місце завжди прилаштовували лояльних і потрібних владі людей. Все чим займалось СКП "Смілатеплоенерго" - це майно, яке йому свого часу передали від КП "Смілакомунтеплоенерго", здавало в оренду ТОВ "Смілаенергопромтранс".
Зараз вже депутати ставлять остаточну крапку в існуванні підприємства-супутника. Як повідомив начальник управління ЖКГ Євген Авраменко, в січні завершуються процедура ліквідації СКП "Смілатеплоенерго" шляхом реорганізації і приєднання до КП "Смілакомунтеплоенерго". Відповідно своїм рішенням депутати вносять зміни у Статут підприємства і збільшують його статутний капітал на 100 тис. грн. Мережі, які здавало в оренду СКП тепер теж передаються КП і договора оренди також ТОВ "Смілаенергопромтранс" перезаключить із новим власником.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!