Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

 

Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Смілянської міської ради працюють над виконанням державної Програми щодо соціального захисту незахищених верств населення шляхом призначення різних видів державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та житлових субсидій.
Так, у листопаді поточного року залучено з Державного бюджету для виплати допомоги малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю, опікунам на підопічних дітей та іншим категоріям одержувачів допомог кошти в сумі 10 524 200,00 грн.
Проводиться призначення житлових субсидій за новими зверненнями та підготовка нарахувань житлових субсидій за листопад місяць. На даний час 6291 домогосподарство міста Сміли користується житловими субсидіями. Лише за жовтень (неповний опалювальний період місяця) виплачено житлових субсидій на суму 5 042 209,00 грн.
До Сміли продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи. За два тижні листопада на облік взято 46 внутрішньо переміщених осіб та нараховано допомогу на проживання 3236 сім’ям внутрішньо переміщених осіб на суму 10 204 000,00 грн.. Всього на обліку в м. Сміла перебуває 6947 внутрішньо переміщених осіб, з якими проводиться постійна робота з питань їх права на інші види соціальних гарантій, можливості оформлення житлових субсидій, отримання гуманітарної допомоги та надання будь-якої іншої консультативної роботи.
За жовтень сформовано перелік для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги на 321 особу, що розмістили внутрішньо переміщених осіб.
.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...