Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Колектив дошкільного навчального закладу №18 "Чебурашка" взяв участь у конкурсному сезоні "Конкурсна осінь - 2022", що проводить Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України.
У номінації "Краще оформлення зовнішньої території ЗДО-2022" серед 100 кращих дошкільних закладів-конкурсантів саме дитсадок «Чебурашка» зі Сміли посів 1 рейтингове місце.

 


Треба зазначити, що перше місце наш дитсадок розділив із ЗДО «Сонечко» Житомирської області. На другому місті були заклади із Київської та Кіровоградської області, на третьому – Дніпропетровська та Львівська області.
Метою конкурсу було виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи закладів дошкільного навчання та активізація педагогічних працівників дитсадків у пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків.
Конкурс дає можливість акцентування уваги працівників ЗДО України на використанні у своїй професійній діяльності прогресивних інноваційних методів роботи, обміну передовим досвідом, професійному спілкуванні із колегами із інших регіонів країни за допомогою мережі Інтернет.
Так заклади освіти нашого міста під час війни не тільки надають освітні послуги, здійснюють волонтерську діяльність, надають притулок внутрішньо переміщеним особам, а й дбають про комфорт, затишок, красу і зручність, та ще й перемагають у всеукраїнських конкурсах!
У цьому ж конкурсі, в номінаціях "Осінні барви нашого ЗСО"- 2022 року та "Кращий кабінет завуча ЗСО"- 2022 року, брав участь та переміг, посівши 1 рейтингові місця в обох номінаціях, колектив закладу загальної середньої освіти №6.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...