Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Управління освіти міста Сміла подало на затвердження виконкому списки на призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді нашого міста. Як зауважила начальник управління Тетяна Трушкова, у нашому місті дуже багато розумних і талановитих дітей, переможців різних змагань та конкурсів. Обрати лише 15 з них було дуже важко, але комісія все-таки визначила найкращих, які отримуватимуть стипендію на період із липня до грудня 2022 року.

Тож виконавчий комітет міської ради вирішив призначити стипендію творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500 грн кожному щомісячно на період із липня і до кінця цього року, вручити відповідний сертифікат та нагородити Грамотою виконавчого комітету міської ради.
Також одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1000 грн буде відзначено керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, їм теж вручать відповідний сертифікат та нагородять Грамотою виконавчого комітету міської ради.

 

Список
творчо обдарованих дітей та молоді на відзначення стипендією міського голови у ІІ півріччі 2022 року

 

з/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
1.

Аркушенко Вікторія

Володимирівна

15.05.2006

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

 

         ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології;

         ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;

         ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: екологія)

Салтикова Олена Володимирівна

 

2.

Багач Вероніка Віталіївна

11.03.2006

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

         ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: зарубіжна література);

         ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Козубенко Тамара Володимирівна

 
3. Білякова Юлія Владиславівна 02.04.2007 Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня –гімназія імені В. Сенатора»

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови;

ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції німецької мови;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Бараннік Марина Павлівна

 
4.

Васильєв Матвій

Володимирович

15.10.2007 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Погоріла

Людмила Олександрівна

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
5.

Єфімова Альбіна Євгенівна

03.02.2010 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Гран-прі у міжнародному очно-дистанційному дистанційному фестивалі-конкурсі  дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;

Диплом І ступеня  І Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Uman  SplashFest”;

І місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART  PEOPLEFEST;

І місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Талантія»;

ІІ місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART  PEOPLEFEST;

І місце у міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі  дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;

ІІ премія у другому Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зорепад зимової творчості»;

ІІ місце у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних танців;

ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі«Травневий диверсимент»;

ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях по спортивних танцях «Кубок Жемчуга»;

ІІІ місце у змаганняїх на «Кубок міста Кропивницький»

Сазонець Анна Вікторівна  

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
6. Ель АнссаріМаліка 12.01.2007 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літератури;

І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика;

І  місце в обласному етапі  Міжнародного конкурсу  імені Т.Г.Шевченка

КотоваІлонаСеменівна  
7. Жежер Богдан Сергійович 29.09.2010 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Iмісце в обласному конкурсі виконавської майстерності;

Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» м.Кропивницький

Синявський Анатолій Володимирович  
8.

Каліна Артем

Ігорович

23.01.2006 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

ІІІ місце у у конкурсі-захисті наукових робіт у секції прикладної математики

Фоміна Віра Олексіївна

 
9.

Криворучко

Поліна

Віталіївна

14.06.2008 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Яременко Наталія Сергіївна

 
10. Правосуд Оксана Сергіївна 15.06.2006 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

І місце у конкурсі-захисті наукових робіт  у секції географії та ландшафтознавства;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з біології

Онученко Лідія Михайлівна

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
11.

Сербіна

Анастасія

Валеріївна

05.08.2006 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Кієнко Людмила Петрівна

 
12.

Синьогуб

Крістіна

Олександрівна

17.02.2009 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

Лауреат Гран-Прі Премії XXVМіжнародного багатожанрового фестивалю – конкурсу мистецтв «Скарби нації»;

І місце у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Світ мистецтва» ;

Лауреат І премії  2-ого Всеукраїнського багатожанрового конкурсу –фестивалю «Мелодія осені -2021»;

І місце у міжнародному конкурсі «Таланти -2021»;

І місце у у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі « Чарівний світ»;

І місце у  VІ Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв Yulaartfest;

І місце у четвертому Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів  ІV»;

ІІ місце у Всеукраїнському дистанційному творчому марафоні «Україна – це ми»;

І місце у багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановитий я»;

І місце у дистанційному всеукраїнському конкурсі –фестивалі мистецтв «Я люблю Україну»;

Воробйова Інна Іванівна  

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
        Лауреат ІІ премії Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Смайлфест» «Велика родина – моя Україна»    
13. Таран Марія Олександрівна 31.05.2006 Навчально-виховний кмплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Сенатора»

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з економіки;

ІІІ місце в онлайн – турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»;

ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції мікро-  та макроекономіки

Кільчевська Ольга Вікторівна  
14.

Федоренко

 Олександра

Анатоліївна

15.06.2007 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН з української мови та літератури

Решетняк Юлія Володимирівна

 
15. Яценко Артем Михайлович 27.11.2011 навчально-виховний комплекс  «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Національний парад талантів»;

І місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяна Україна»;

І місце в Міжнародному фаховому конкурсі талантів «Зоряне світло Нью-Йорку»;

І місце у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж»;

IIмісце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Україна єдина»;

Попович Людмила

 Іванівна

 
scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Сергій РУДИК

Про те, що розраховуємо вийнятково на силу і міць нашого війська

 

 

Валерій ВОРОТНИК

Про наших дітей

 

 

Банер Сміла ЮА