Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Необхідно примусово вилучити частину майна Смілянського електромеханічного заводу у російського власника. Також уряд повинен негайно прийняти рішення про примусове вилучення й інших об’єктів права власності російської федерації та її резидентів.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці наголошує народний депутат Сергій Рудик.
За його словами, усі 116 днів війни він утримувався від публічної критики виконавчої влади.
«Але коли мова йде про такі абсурдні рішення і спроби не помічати російський бізнес в Україні – мовчати не буду. В порядку денному сесії стояв проект Постанови про звернення Верховної Ради до уряду та РНБО про підготовку і прийняття рішення про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності росії та її резидентів. І добре, що комусь стало розуму його зняти. Сподіваюся, назавжди», – говорить пан Сергій.
І пояснює, річ у тім, що Кабміну ніякі постанови не потрібні. Він вже більше трьох місяців має всі правові підстави для того, щоб розробити повний перелік об’єктів рашистських власників бізнесу. І при цьому, реально нічого не робить.
«Відповідний закон ми прийняли ще у березні. У квітні і травні «дошліфовували» його і приймали зміни. Також у травні було прийнято рішення РНБО про примусове вилучення окремих об’єктів ерефії. Тому про які постанови може бути мова? Уряд вже давно мав розробити цей перелік, а російська власність вже мала б працювати на Україну та наші ЗСУ», – обурюється народний депутат.
І додає, як народний депутат ще у квітні звертався з кількома офіційними листами про необхідність примусового вилучення частини майна Смілянського електромеханічного заводу у російського власника. Отримана відповідь Кабміну була ні про що. Лише загальні фрази у стилі постсовкової бюрократії, і жодної згадки про реальну роботу над переліком.
«Зараз Кабмін саботує рішення не лише по Смілянському електромеханічному. У переліку російського бізнесу має автоматично фігурувати такий гігант як консорціум «Альфа-Груп». А це – «Альфа-Банк», «КИЇВСТАР», «Моршинський завод мінеральних вод», «Миргородський завод мінеральних вод», «Альфа страхування», «Алюміній України» і ще сотні підприємств, власники яких фінансують війну проти України», – зазначає Сергій Рудик.
Він каже, що три місяці бездіяльності уряду – це не просто саботаж і втрачений час. Це питання дуже великих грошей. Не виключаю і спробу домовитися з «хорошим русскім бізнесом».
«Тому варіант «розберемося після війни» та ігри у нікому не потрібні парламентські постанови – не проходять. Рішення Кабміну має бути прийнято невідкладно і кожна рашистська копійка, без винятку, має працювати на захист нашої держави!» – підсумовує нардеп Сергій Рудик.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Володимир ПАПАЧ

Про ріст захворюваності на Covid-19

 

 

Андрій КЛИМЕНКО

Про погрози окупантів висадити в повітря атомну станцію

 

 

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які нас захищають

Банер Сміла ЮА