Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Баннер сайт RGB 01

 

Стрічка новин

28 листопада 2021, 10:05

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Сьогодні відбулося чергове 29-те засідання сесії Смілянської міської ради. Початок сесії був бурхливим - накопичилося кілька гострих проблем.
Розпочав дискусію депутат Рамазан Таїбов, прочитавши звернення з вимогою перейменування вулиці імені Валентини Терешкової та доведення процесу декомунізації у нашому місті до кінця.
Хочеться повідомити нашим читачам, які не в курсі, що Сміла знову «втрапила» у скандал на рівні України. Відомі авторитетні ЗМІ і громадські діячі звинуватили Смілянську міську владу у відмові перейменовувати вулицю Терешкової, адже колишня космонавтка, на честь якої названа вулиця, є відкритим ворогом України, вона виступала за «обнуління» путіна, за анексію Криму і т.д., і т.п.
Почалася дискусія. Просто вражає, що наші владці у даній ситуації скрупульозно дотримуються букви закону, вказують на те, що в Україні офіційно закінчився термін декомунізації, і якщо немає звернення від 15 дворів жителів вулиці - значить не треба нічого перейменовувати.
«А війна у нашій країні не рахується? А те, що щодня наші українські бійці гинуть за Батьківщину – це нам не авторитет? Ми продовжуватимемо чествувати Терешкову і називати на її честь вулицю?», - обурювались депутати.
Добре, що у нас є адекватні патріотично налаштовані депутати, які готові порушити питання про перейменування вулиці і довести це до кінця.
Хоча на сесії повідомили, що жителі вул.Терешкової проведуть загальні збори у цю суботу і там голосуватимуть про потребу перейменування вулиці. І попередньо відомо, що всі жителі – проти перейменування.
Хіба це не подвійні стандарти у наших смілян? Хочуть жити у незалежній європейській Україні, але не згідні позбавлятися радянщини.
Потім депутат Віктор Овчаренко порушив питання про підсипку вулиць асфальтною крихтою. Депутат Анатолій Стригун та його помічник активно виступали за терміновий ремонт непроїзних вулиць у районі Гора. Тамтешнім жителям дуже образливо, що нібито до смілянських «VIP-персон» дороги ремонтують, а віддалені шляхи простим людям – ні. Анатолій Стригун подякував владі за ті ремонти, що вже зроблені, але наполягав на ремонті доріг для своїх виборців – вул.Кольцова, Курчатова та ін.
Виникла перепалка, бо представникам влади образливо, що вони, на відміну від попередньої влади, багато роблять для ремонту доріг у місті, а людям все одно щось не так. Проте звернення депутатів було почуте.
Потім виступив депутат Іван Далібожак, який теж намагався на собі продемонструвати подвійні стандарти влади, та озвучив такі важливі питання: порушення у проведенні конкурсу та незаконне призначення директора міського Будинку культури, допомога переповненому інфекційному відділенню лікарні, робота світлофорів на особливо небезпечних ділянках доріг, облаштування пішохідних переходів для людей з інвалідністю.
Було ще кілька актуальних депутатських звернень і обговорень проблем. Міський голова Сергій Ананко намагався заспокоїти депутатів, вислухати всі зауваження та пропонував знайти найоптимальніші шляхи вирішення проблем.
Далі депутати оперативно розглянули 76 питань порядку денного, серед яких була виплата заборгованої зарплати смілянським медикам.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, що на місці сміттєзвалищ треба садити квітники

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

 

 

Про День Гідності

 

 

Анатолій СЕМИНОГА

Щиро вітаю працівників сільського господарства!